Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

W te święta piraci niszczą Hollywood. To dopiero początek

Podziel się

Amerykańcy filmowcy są oburzeni. Zapowiada się jeden z najgorszych rozdziałów piractwa w historii.

Samuel L. Jackson w filmie "Nienawistna ósemka"
Samuel L. Jackson w filmie "Nienawistna ósemka" (Materiały prasowe)
bEUkUZqt

*Piraci wzięli na celownik nowy film Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka". * Tuż przed uroczystą premierą w internecie udostępniono roboczą kopię, która miała dotrzeć do hollywoodzkiego producenta - informuje theverge.com

Film nielegalnie ściągnęło od 200 do 600 tys. osób. Pirackie DVD można było kupić m.in. w Chinach. Według ustaleń FBI płyta z filmem miała dotrzeć do Andrew Kosowe`a z firmy producenckiej Alcon Entertaiment.
.

Na oczy nie widziałem tego DVD. Nigdy nie miałem go w rękach i nie byłem świadom, że w ogóle zostało do nas dostarczone. Będziemy teraz nie tylko współpracować z FBI, ale też przeprowadzimy własne śledztwo, żeby dowiedzieć się, co właściwie się wydarzyło z tą kopią - powiedział producent.

bEUkUZqv

*Piraci zapowiadają kolejne takie akcje. *Według nich dzieło Tarantino jest dopiero pierwszym z 40 filmów, które udostępnią w internecie. Przed premierą kinową w internecie można było obejrzeć takie filmy jak: "Creed", "Steve Jobs", "Dziewczyna z portretu", "W samym sercu morza", "Most szpiegów" czy najnowszy film z Leonardem DiCaprio "Zjawa".

bEUkUZqW
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić