Weź udział w warsztatach z Michałem Kalcowskim i wytańcz bilet do Aten

1

Kochasz taniec? Możliwość wzięcia udział w wydarzeniu, takim jak Ateny NMDF & World of Dance na pewno Cię ucieszy. Dlatego weź udział w warsztatach z Michałem Kalcowskim, pokaż swoją miłość do tańca i poleć do Aten. Jak zdobyć bilety? Sprawdź!

Weź udział w warsztatach z Michałem Kalcowskim i wytańcz bilet do Aten
(Materiały prasowe)

Jak zdobyć bilet na NMDF Dance Convention Athens?

Koniecznie musisz pojawić się na warsztatach z Michałem Kalcowskim, które odbędą się 8. lutego, o godzinie 13:30 w warszawskiej Warsztatowni Tańca. Oczywiście, nie o same warsztaty tu chodzi! To zaledwie przebieżka, gdyż po warsztatach odbędzie się również prezentacja tanecznych talentów. Jury wskaże szczęśliwca, który 12. do 15. marca uda się do Aten. Więcej! Zwycięzca zyskuje także miejsce w loży VIP, z której obserwować będzie zawody World Of Dance. W tym roku wydarzenie odbędzie się w niesamowitym kompleksie, jakim jest Olympic Athletic Center of Athens. Brzmi zachęcająco? Z pewnością! Warto więc dać z siebie wszystko, ponieważ jurorzy wskażą tylko jednego zwycięzcę. Aby spełnić te marzenia warto jak najszybciej zaopatrzyć się w bilety na "Competition to Athens" oraz "VIP to Athens&Competition". Trzeba jednak zachować czujność, ponieważ czasu jest coraz mniej, a bilety znikają. Wstęp na te warsztaty może okazać się nowym początkiem! Nie tylko dlatego, że możesz wytańczyć Ateny, ale również ze względu na samą obecność Michała Kalcowskiego.

Dlaczego właśnie warsztaty z Michałem Kalcowskim?

Michał Kalcowski to doświadczony instruktor, wyróżniony tytułami Mistrza Świata i Mistrza Europy w dziedzinach Hip Dop i Disco. Zasłynął również ze swoich choreografii oraz organizacji projektu Open Dance Workshop Tour. Znany jest także z finału 9. edycji programu You Can Dance. Biorąc udział w warsztatach z Michałem Kalcowskich zyskasz nową wiedzę i umiejętności z zakresu gatunków tanecznych, takich jak wspomniany już Hip Hop, ale również R'n'B, Pop, New Age, Choreo Hip Hop. Jest to więc prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników nowych trendów i artystycznej kreatywności. W dodatku trening w tak doborowym towarzystwie to po prostu sama przyjemność.

Jeśli więc kochasz taniec nowoczesny i masz w sobie niewyczerpane pokłady energii, na warsztatach nie może Cię zabraknąć. Przygotuj się na ciekawe pomysły prowadzącego. Do odtańczenia będą między innymi oryginalne układy choreograficzne. Możliwość rozwoju w połączeniu z opcją udziału w tegorocznym NMDF Dance Convention to szansa, którą warto wykorzystać. Gdzie można dokonać zakupu biletów na "Competition to Athens" lub "VIP to Athens&Competition"? W tym celu należy odwiedzić witrynę Empik Bilety. Znajdziesz tam wszelkie szczegółowe informacje.

Marzysz, by pojawić się na NMDF Dance Convention Athens? Zgłoszenie na warsztaty nie zajmie więcej niż kilka minut. Pamiętaj, to nie zrobi się samo - jak podkreśla sam* Mistrz Świata Michał Kalcowski*. Poznaj nowe trendy w choreografii, weź udział w warsztatach, rozwijaj się, uzupełnij taneczne portfolio i... wytańcz Ateny! Być może bilet do Grecji czeka właśnie na Ciebie - przekonaj się!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić