o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Bartłomiej Bajerski
|
aktualizacja

Wielka Brytania: alarm bombowy na okręcie atomowym w stoczni Barrow

30
Podziel się

Cały kompleks Devonshire Dock BAE Systems został ewakuowany. Źródło twierdzi, że był anonimowy sygnał o podłożeniu bomby na jednej z brytyjskich łodzi podwodnych.

Wielka Brytania: alarm bombowy na okręcie atomowym w stoczni Barrow
(Getty Images, Owen Humphreys - PA Images)
bDoOkVPF

Możemy potwierdzić incydent w Barrow - poinformowała firma BAE Systems, która zarządza kompleksem Devonshire Dock.

Ewakuację zarządzono z powodu zagrożenia bombą. Źródło brytyjskiego "Guardiana" twierdzi, że według anonimowego zgłoszenia, ładunek miał być ukryty na jednym z okrętów podwodnych.

Współpracujemy z policją Cumbrii, która prowadzi dochodzenie. Policja jest na miejscu, pomaga naszemu personelowi - podaje koncern zbrojeniowy.

bDoOkVPH
Zobacz także: Zobacz także: Rosyjskie ćwiczenia na Krymie

BAE Systems buduje brytyjskie okręty podwodne o napędzie nuklearnym. Bomba miała zostać podłożona na jednej z jednostek klasy Astute.

Devonshire Dock należy do zespołu Port Barrow w Barrow-in-Furness. Koncern twierdzi, że okoliczni mieszkańcy są informowani na bieżąco o sytuacji.

bDoOkVPN

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDoOkVQi
KOMENTARZE
(30)
anagram
2 lata temu
Alarm atomowy na okręcie bombowym.
Okropność
2 lata temu
A gdyby tak terroryści umieścili bombę w bombowcu ?
peter
2 lata temu
"Łodzie atomowe" - gratuluję autorowi tytułu.
bDoOkVQj
prima
2 lata temu
ale - mają ochronę pewnie zatrudnili emerytów za 5 euro na godzinę .Jaja? czy ta informacja pochodzi z 1 kwietnia Bo jeśli nie to mają czym sie chwalić ładne zdjęzia
Ted
2 lata temu
Lodzie atomowe to chyba dla wędkarzy bo wojsko ma okręty czy coś popieprzylem?
Najnowsze komentarze (30)
logik
2 lata temu
"alarm bombowy na okręcie atomowym w stoczni","był anonimowy sygnał o podłożeniu bomby na jednej z brytyjskich łodzi podwodnych" - to gdzie tą bombę podłożyli, na okręcie czy na łodzi ??? Jest wielka różnica między okrętem a łodzią, stąd moje pytanie gdzie w końcu tą bombę podłożyli ???!!!
logik
2 lata temu
"alarm bombowy na okręcie atomowym w stoczni Barrow", "anonimowy sygnał o podłożeniu bomby na jednej z brytyjskich łodzi podwodnych" - pomieszane z poplątanym - to gdzie położyli tą bombę, na okręcie czy na łodzi ??? Bo to wielka różnica jest między okrętem a łodzią !!!
aes
2 lata temu
Bajerski,umiesz pisać? "Łodzie atomowe" ?
julia
2 lata temu
a może to był nowiczek
error
2 lata temu
a gdyby terrorysci podlozyli bombe w samolocie prezydenckim?
marta
2 lata temu
No cóż jak zwykle nic z tej treści opinia publiczna nie wie poza: " tamci mieszkańcy się informowani na bieżąco"Gratuluję
W Szkocji moż...
2 lata temu
Pewnie wyciek substancji radioaktywnych z reaktora, tylko tak jak zawsze najpierw podają fałszywe informacje, aby nie było paniki. Lepiej uciekajcie samochodami w stronę Szkocji, Bo tunel pod kanałem La Manche zostanie wkrótce zamknięty, a loty samolotów będą wstrzymane.
mosad
2 lata temu
mosad
bDoOkVQb
The B.
2 lata temu
Yellow submarine.
odo
2 lata temu
a jak sie maja nasze statki podwodne budowane w radomiu mozejuz wyplynely
sowa
2 lata temu
ten okret to do polowu makreli..taki pokojowy po pokoju plywa
OPTYMIŚCI
2 lata temu
Jestem za wysadzeniem w powietrze wszystkiego co jest wykonane z myślą o zabijaniu. Tak powinno się stać na całym świecie. Głąby udające polityków wciąż kombinują jak wybić całą ludność sąsiednich krajów. Za to powinni zostać potraktowani jak wielokrotni mordercy. My, czyli spokojni ludzie z całego świata, zawsze się dogadamy i możemy żyć w przyjaźni. Bandyci z polityki mówią nam kogo mamy lubić, kogo nienawidzić. Nie dajmy się bandytom z polityki.
xxl
2 lata temu
i co z tego że broń jondrowa jast zakazana w uni jak tworzą broń nie swiadomą konsekwencji swoich czynów w razi np .takich ataków ,zamachów,to samo tyczy się elektrowni jądrowych wystarczy bąbkę tam zapodać i przepaść ekologiczna wisi w promieniu 125 000 do 146 000 km² w przypadku (czarnobyla)
submarine
2 lata temu
Wygląda prawie jak nasza stocznia z łodziami podwodnymi....
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić