Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Wielka Brytania. Pedofil wykorzystał małe dziecko. Zmarł w więzieniu

83

Pedofil Jared Perry zmarł w więzieniu Parc w Wielkiej Brytanii. Był w trakcie odsiadywania 17-letniego wyroku za wykorzystywanie seksualne dzieci na terenie Wielkiej Brytanii. Przyznał się do 10 różnych przestępstw, a najmłodsze dziecko, jakie wykorzystał, miało kilka miesięcy.

pedofil wielka brytania
pedofil wielka brytania (iStock.com)

Pedofil został aresztowany w styczniu po tym, jak przyznał się do szeregu napaści seksualnych. Po kilku tygodniach od zatrzymania próbował odebrać sobie życie. Zmarł 6 listopada w więzieniu w Wielkiej Brytanii. Przyczyny nie są na razie znane.

Pedofil sam przyszedł a komisariat policji w Aberystwyth (Walia) i poprosił o rozmowę z funkcjonariuszem. W trakcie sześciu przesłuchań Perry ujawnił wszystko, co zrobił.

Mężczyzna molestował zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Niektóre dzieci miały mniej niż sześć miesięcy. Sąd stwierdził, że 32-latek stanowił "wyjątkowo wysokie ryzyko" dla dzieci.

Zobacz także: Czarzasty: pedofil to zwykły bandyta

Perry wychował się w środowisku bardzo religijnym. Od najmłodszych lat oglądał potajemnie pornografię, od której się uzależnił. Początkowo były to materiały z udziałem dorosłych, ale później zmienił je na zdjęcia i filmy małych dzieci. Zaczął także nadużywać narkotyków. Przez świadków został opisany jako osoba kontrolująca i manipulująca.

Podobnie jak w przypadku wszystkich śmierci w areszcie, będzie to zbadane przez rzecznika więziennego i kuratorskiego – powiedział Ian Coles, zastępca dyrektora więzienia.

Dochodzenie w sprawie jego śmierci zostało otwarte w środę 6 listopada. Rzecznik praw obywatelskich ds. więziennictwa i probacji rozpoczął własne dochodzenie, a raport zostanie opublikowany w maju 2020 roku.

.Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić