REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła08.11.19 (08:10)

Wielka Brytania. Pedofil wykorzystał małe dziecko. Zmarł w więzieniu

Pedofil Jared Perry zmarł w więzieniu Parc w Wielkiej Brytanii. Był w trakcie odsiadywania 17-letniego wyroku za wykorzystywanie seksualne dzieci na terenie Wielkiej Brytanii. Przyznał się do 10 różnych przestępstw, a najmłodsze dziecko, jakie wykorzystał, miało kilka miesięcy.
iStock.com

Pedofil został aresztowany w styczniu po tym, jak przyznał się do szeregu napaści seksualnych. Po kilku tygodniach od zatrzymania próbował odebrać sobie życie. Zmarł 6 listopada w więzieniu w Wielkiej Brytanii. Przyczyny nie są na razie znane.

Pedofil sam przyszedł a komisariat policji w Aberystwyth (Walia) i poprosił o rozmowę z funkcjonariuszem. W trakcie sześciu przesłuchań Perry ujawnił wszystko, co zrobił.

REKLAMA

Mężczyzna molestował zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Niektóre dzieci miały mniej niż sześć miesięcy. Sąd stwierdził, że 32-latek stanowił "wyjątkowo wysokie ryzyko" dla dzieci.

Zobacz także: Czarzasty: pedofil to zwykły bandyta

Perry wychował się w środowisku bardzo religijnym. Od najmłodszych lat oglądał potajemnie pornografię, od której się uzależnił. Początkowo były to materiały z udziałem dorosłych, ale później zmienił je na zdjęcia i filmy małych dzieci. Zaczął także nadużywać narkotyków. Przez świadków został opisany jako osoba kontrolująca i manipulująca.

Podobnie jak w przypadku wszystkich śmierci w areszcie, będzie to zbadane przez rzecznika więziennego i kuratorskiego – powiedział Ian Coles, zastępca dyrektora więzienia.

Dochodzenie w sprawie jego śmierci zostało otwarte w środę 6 listopada. Rzecznik praw obywatelskich ds. więziennictwa i probacji rozpoczął własne dochodzenie, a raport zostanie opublikowany w maju 2020 roku.

.Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij