Wielkie poszukiwania amanta z pociągu. To miłość!

Sympatyczna blondynka poszukuje tajemniczego nieznajomego, który jechał naprzeciwko niej w pociągu.

Wielkie poszukiwania amanta z pociągu. To miłość!
(Youtube.com, Radio Szczecin)

Pani Kamila jechała pociągiem relacji Szczecin-Lublin. 5 grudnia o godz. 12.12 wsiadła do niego w Stargardzie. Zasnęła w przedziale.

Kiedy się obudziła, spojrzała na pasażera siedzącego naprzeciwko. Ich spojrzenia się wymownie skrzyżowały. Dalsza podróż mijała spokojnie, aż do momentu, kiedy amant wysiadał z pociągu w Poznaniu.

Starałam się zapanować nad sobą. Wiedziałam, że ten mężczyzna się na mnie patrzy i czeka, aż cokolwiek zrobię. Ale po prostu zbyt mnie to onieśmieliło – opowiada pani Kamila.

Nieznajomy dosiadł się prawdopodobnie w Szczecinie. Pani Kamila siedziała na miejscu 85, tajemniczy mężczyzna na 84. Zauroczona kobieta postanowiła działać. Zwróciła się do Radia Szczecin, aby dziennikarze pomogli jej odnaleźć nieznajomego.

Poszukiwany mężczyzna został dokładnie opisany przez zakochaną kobietę. Ma około 30 lat, jest wysoki, ma ciemne włosy, zarost i oprawę oczu. W dniu, kiedy jechał z nią pociągiem, był ubrany w dżinsowe spodnie i bluzę. Na ręku miał czarną bransoletkę ze srebrnymi elementami.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić