Więzień z Guantanamo ma profil na portalu randkowym. "Jestem gotowy na flirt"

Muhammad Rahim al-Afghani był przetrzymywany bez wyroku od 2007 roku w jednym z najcięższych amerykańskich więzień. Nie przeszkodziło mu to jednak w założeniu konta na portalu randkowym i komentowaniu ważnych dla Amerykanów spraw.

Amerykańska baza Guantanamo na Kubie.
Amerykańska baza Guantanamo na Kubie. (wikipedia.org / T. McCoy)

W 2007 roku został zidentyfikowany jako "wysoki rangą członek Al-Kaidy". Po tym jak został złapany przez wywiad USA i osadzony na Kubie, jego losem zainteresował się pewien prawnik z Ohio, Carlos Warner.

Dzięki niemu Muhammad może nie tylko walczyć o wolność i odzyskanie dobrego imienia. Carlos przynosi Rahimowi nowe wieści z kraju i ze świata, a także prowadzi w jego imieniu konto na portalu randkowym Match.com. Pomimo że w rubryce stan cywilny wpisane ma "osadzony" to nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony pań - donosi portal mirror.co.uk.

Al-Afghani pisze też listy, w których komentuje bieżące sprawy jakimi żyje Ameryka. Uważa m.in., że "Donald Trump to idiota", zastanawia się "Dlaczego Caitlyn Jenner jest republikanką" i wyraża żal, że Barack Obama podczas jednej ze swych podróży nie odwiedził mieszkańców Południowej Dakoty.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić