Aldona Brauła
Aldona Brauła| 
aktualizacja 

Właścicielka żłobka aresztowana. 26 dzieci za fałszywą ścianą w piwnicy

42

Właścicielka żłobka w Kolorado została aresztowana. W piwnicy, za fałszywą ścianą ukrywała aż 26 dzieci poniżej 3 roku życia. Policja próbuje ustalić, czy znęcała się nad dziećmi.

Właścicielka żłobka aresztowana. 26 dzieci za fałszywą ścianą w piwnicy
(Policja)

58-letnia Carla M. Faith, została aresztowana w poniedziałek. Właścicielka żłobka jest oskarżona o znęcanie się nad dziećmi i próbę wpłynięcia na funkcjonariusza policji.

Zarzuty zostały postawione kobiecie pod koniec listopada. Funkcjonariusze udali się do Play Mountain Place w Colorado Springs po skargach na tłok w żłobku. Tam znaleźli 26 dzieci poniżej 3 lat wraz dwojgiem dorosłych. Byli schowani za fałszywą ścianą.

Zgodnie z danymi Departamentu Opieki Społecznej w Kolorado przedszkole mogło przyjąć na raz najwyżej sześcioro dzieci. Carla prawdopodobnie chciała się bardziej wzbogacić. CNN próbowało nawiązać kontakt z obrońcą reprezentującym Faith, jednak jeszcze nie ma odpowiedzi.

Zobacz także: Zobacz także: Potrąciła 7-latka. Chłopca odrzuciło na kilka metrów

Policjanci nie odkryli nic niepokojącego gdy przybyli do przedszkola za pierwszym razem. Wielokrotnie kontaktowano się z Faith, aby ustalić prawdę, jednak kobieta nie chciała współpracować. Podczas kolejnej wizyty funkcjonariusze usłyszeli dzieci. Po zejściu do piwnicy odkryli fałszywą ścianę, za którą było ukrytych 26 wychowanków placówki.

Pozostali pracownicy przedszkola zostali aresztowani za zaniedbanie. Obecnie wciąż trwa dochodzenie, które ma ustalić, czy dzieciom nie działa się żadna krzywda podczas pobytu w żłobku i czy nikt nie znęcał się nad nimi psychicznie lub fizycznie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić