Wojewódzki namawiał na antenie do obrażania blogera

Kontrowersyjne zdarzenie miało miejsce podczas audycji programu "Książę i Żebrak" prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego na antenie Rock Radia. Prowadzący w wulgarny sposób nakłaniali słuchaczy do szkalowania na Instagramie blogera o pseudonimie Ekskluzywny Menel.

Obraz
Źródło zdjęć: © East News | BARTOSZ KRUPA

Sprawa jest kontrowersyjna. W trakcie audycji prowadzący zachęcali słuchaczy, aby ci wchodzili na instagramowy profil Kamila Pawelskiego i wpisywali w komentarzu pod jego zdjęciem komentarz "pocałuj mnie w d...".

Wojewódzki: Postanowiliśmy sprawdzić zasięg i słuchalność naszego radia poprzez test związany z Instagramem. (…) Prosimy o wejście na profil Ekskluzywnego Menela i prosimy napisać tekst…

Kędzierski: …pocałuj mnie w d...

Wojewódzki: …tak. Każdego kto napisze „pocałuj mnie w d...” na profilu Ekskluzywnego Menela będziemy wymieniać i chwalić w radiu.

Część słuchaczy poszła za radą prowadzących. Czytając komentarze, widać, jak na dłoni, że kilkaset osób było zdolnych do obrażenia blogera jedynie dla chwili sławy w radiu.

Program "Książę i Żebrak" nadawany jest od lutego 2014 roku. Audycję prowadzą Kuba Wojewódzki i Michał "Kędzior" Kędzierski. Już pod koniec ubiegłego roku z Rock Radiem rozstał się Mikołaj "Jaok" Janusz, który przygotował do programu zabawne materiały. Teraz kolej na rozstanie stacji z Kubą Wojewódzkim. Ostatnia audycja "Książę i Żebrak" zostanie wyemitowana 31 stycznia. O szczegółach sprawy pisaliśmy tutaj.

Wybrane dla Ciebie