Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Wrocław na jeden dzień zostanie stolicą rocka!

3
Podziel się

Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016 zaprasza na pierwszą edycję festiwalu Capital of Rock. Gwiazdą wydarzenia będzie kultowa niemiecka formacja Rammstein. Zespół powraca na scenę po kilkuletniej przerwie. Na festiwalu wystąpią również Limp Bizkit, Bullet For My Valentine, RED oraz OCN. Festiwal odbędzie się 27 sierpnia 2016 na Stadionie Wrocław.

Wrocław na jeden dzień zostanie stolicą rocka!
(materiały promocyjne)
bEUMnbNN

Koncert Rammstein należeć będzie do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Fani spodziewać się mogą niezapomnianego widowiska. Bezkompromisowe brzmienie gitar, wzbogacone mechaniczną rytmiką syntezatorów i głębokim głosem Tilla Lindemana oraz efektami pirotechnicznymi, stworzą unikalny spektakl.

Na Stadionie Wrocław, jako gość specjalny, wystąpi również amerykańska formacja Limp Bizkit. To specjaliści od misji niemożliwych. Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych. We Wrocławiu zagrają po raz pierwszy.

bEUMnbNP

Tuż przed zachodem słońca na scenie pojawi się Bullet For My Valentine. Walijski kwartet udzieli lekcji europejskiego metalcore. Przed nimi zagrają Amerykanie z grupy RED, prezentując, jak brzmią gitary w południowym słońcu Stanów Zjednoczonych. Lokalną scenę Capital of Rock reprezentować będzie OCN. Wrocławskie trio ma na swoim koncie dziesiątki koncertów na największych polskich i zagranicznych scenach.

Bilety w cenach od 179 zł w sprzedaży na www.eventim.pl/capital-of-rock.

*Teraz serce internetu w jednej aplikacji. *Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEUMnbOq
KOMENTARZE
(3)
gosc
5 lata temu
Super Rammstein to jest to.
afgafs
6 lat temu
A ja mam zajebiste bilety !!! :DDD
axas
6 lat temu
cooo! Będzie Limp Bizkit? Ciekawe czy potrafią jebnąć jeszcze Nookie ze sceny z Wesem Borlandem:)
bEUMnbOr
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić