Wschodząca gwiazda polskiej estrady. Nowy album Artura Sikorskiego

Niezmiennym elementem w twórczości Artura stała się jego gitara, która wyraźnie wybija się w większości utworów.

Obraz
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

„Okrąg” to debiutancki album Artura Sikorskiego, który rozpoczyna solowy rozdział w swojej karierze muzycznej. Dotychczas kojarzony był ze współpracy ze swoim bratem Jeremim Sikorskim, z którym nagrał album „Odetchnij”.

„Okrąg” to dziesięć totalnie własnych kompozycji, style muzyczne odwzorowujące gust Artura, autorskie teksty pełne emocji, które pokażą prawdziwą twarz młodego wokalisty. Odbiorca znajdzie coś dla siebie: usłyszymy trochę popu, reagge a nawet rapu. Jednak wszystkie piosenki łączy zawsze dźwięk jednego instrumentu - gitary.

Album promują single: „Będę Walczył oraz „Ogień” nagrany z Sylwia Przybysz.

Tracklista:

  1. Każda Chwila
  2. Wir
  3. Element
  4. Będę Walczył
  5. Gwiazdy
  6. Uciekam
  7. Przez Łzy
  8. Ogień feat. Sylwia Przybysz
  9. Wiatr
  10. Za Dużo Myśli Za Mało Słów

Bonus:

  1. Przepraszam Cię feat. Remo
  2. Nie Poddam Się feat. Sylwia Przybysz
Wybrane dla Ciebie