Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Wskoczył do wybiegu dla lwów. Zostawił po sobie list

9
Podziel się:

Dwa lwy zostały zabite w ogrodzie zoologicznym w stolicy Chile. Chciały rozszarpać mężczyznę, który najprawdopodobniej chciał popełnić samobójstwo na oczach setek gapiów.

Wskoczył do wybiegu dla lwów. Zostawił po sobie list
(Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, Euro-t-guide.com)

Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala. Odniósł wiele ran i jest w ciężkim stanie. 20-latek włamał się do strzeżonej strefy, a następnie rozebrał i wskoczył w sam środek wybiegu. Obsługa ogrodu zoologicznego chcąc go uratować nie miała wyjścia i musiała zastrzelić zwierzęta.

Zoo ustanowiło specjalny protokół, który mówi, co trzeba robić w takich sytuacjach, ponieważ życie ludzkie jest dla nas bardzo ważne. Niestety, na miejscu nie było szybko działających paralizatorów, które mogłyby zatrzymać zwierzęta i nie pozwolić im masakrować mężczyzny - powiedziała cytowana przez CBS News dyrektor Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Santiago, Alejandra Montalba, dodając, że jest jej bardzo przykro z powodu śmierci samca i samicy.

W pozostawionych ubraniach mężczyzny policja znalazła list. Nie jest znana na razie jego treść, ale media spekulują, że był to list pożegnalny. Dodatkowo świadkowie zdarzenia donoszą, że tuż przed skokiem mężczyzna głośno odmawiał modlitwy.

Autor: Tomasz Wiślicki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Playalbo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9)
lubielwy
6 lat temu
Biedne lwy :(
bb
6 lat temu
należało zastrzelić durnia żeby się nie męczył
kurwa
6 lat temu
palic ludzi wpiecach
feel the real
6 lat temu
Zoo to przykre miejsce
kampa
6 lat temu
przykre jak smutne musi byc jego zycie
janusz
6 lat temu
przepraszam ! kto tutaj był winny? zastrzelono ofiary a nie agresora!!!
ale jaja
6 lat temu
pisze sie lwuf.........
bodzio
6 lat temu
szkoda lwów
tj
6 lat temu
Sluszna decyzja u nas jakby do tego doszło na pewno by chlopak zginąl.Bo nikt by lwa nie zabił po primo niemial by czym a po drugie bałby się konsekwencji jakie z tego wynikna.Odezwaliby sie zieloni no i tłumaczenia czy to bylo konieczne.Także lew u nas w polskim zoo napewno by sobie pojadł
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić