Wszyscy chcą ją mieć. Koszula "El Chapo" nowym trendem mody!

3

Władze Meksyku przyznały, że wywiad amerykańskiego aktora Seana Penna z szefem mafii Joaquinem „El Chapo” Guzmanem pomógł im w ujęciu tego narkotykowego bossa. Teraz znany producent koszul przyznaje, że przez ten wywiad świat oszalał na punkcie jego wyrobów.

Wszyscy chcą ją mieć. Koszula "El Chapo" nowym trendem mody!
(Instagram.com)

*W sieci pojawiła się fotografia Penna i „El Chapo”. *Guzman miał na sobie niebiesko-szarą koszule z wyrafinowanym zdobieniem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jedynym producentem takich koszul jest Mark Barabas z Los Angeles, który postanowił skorzystać z darmowej reklamy. Producent odzieży ogłosił nawet konkurs na Facebooku, gdzie do wygrania jest koszula à la „El Chapo”.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Charakterystyczna koszula nie kosztuje mało. Producent wycenia ją na 128 dolarów. Zainteresowanie jest tak duże, że serwery nie nadążały za zamówieniami.

To szaleństwo! Ludzie dzwonią co minutę. Do tej pory sprzedanych lub zamówionych zostało ponad tysiąc koszul - powiedział dla Buzzeed Sandra Mancia, menadżer sklepu Barabas.

*Trudno się dziwić, skoro sam "El Chapo" rekomendował koszule Barabasa. * Boss kartelu narkotykowego uznał koszule z charakterytycznymi wzorkami za obowiązkowe podczas wieczornych wyjść na miasto.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sądzimy, że "El Chapo" powinien zostać także oskarżony o przestępstwo modowe. Zgadzacie się?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić