Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Wulgarny wpis na stronie zespołu Perfect

11
Podziel się

Na facebookowej stronie zespołu pojawił się wyjątkowo niecenzuralny wpis, w którym szef fan clubu grupy ubliżał osobie związanej z menadżerką zespołu.

Wulgarny wpis na stronie zespołu Perfect
(Forum, Filip Blazejowski)
bETRFmHp

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Po chwili na profilu Agnieszki Jaworskiej, menadżerki zespołu, która dotychczas odpowiadała za prowadzenie fanpage'a, pojawiło się wyjaśnienie sytuacji.

Chciałam wszystkich przyjaciół moich i zespołu Perfect przeprosić za zachowanie szefa FC Adrenalina Mariusza Lenarczyka.
W przypływie głupoty usunął mnie z administrowania FB Perfectu, więc nie będzie chwilowo żadnych nowinek - napisała Jaworska.

bETRFmHr

Prawdopodobnie sprawa będzie miała finał w sądzie. Jaworska zapowiedziała podjęcie kroków prawnych. Jej wpis na Facebooku spotkał się z życzliwą reakcją fanów.

Sprawa profilu FB będzie rozwiązana prawnie. Jako manager Perfectu nie mogę sobie pozwolić na takie zachowanie wśród osób z otoczenia zespołu. Przykre... - zakończyła Jaworska.

Autor: Kamil Królikowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETRFmHS
KOMENTARZE
(11)
pogodna
5 lata temu
O gustach się nie dyskutuje, szczególnie muzycznych, ale będę ZAWSZE protestować i zwalczać wszelkie wulgaryzmy i chamstwo! Mam nadzieję, że nie jestem jedyną, która nie znosi taplać się w rynsztoku!?
muzyk
5 lata temu
perfeckt rodowicz i inni DO LAMUSA ; was juz nikt nie chce
Łodzianka
5 lata temu
Jestem w wieku Pana Markowskiego i pamiętam program radiowy ,,Powtórka z rozrywki'' w czasach gdy nikt nie wiedział o istnieniu tego Pana .Usłyszałam w tedy jak kabaret ,,ELITA" puścił piosenkę nowego ,, dobrze zapowiadającego się piosenkarza" miałam naście lat i kiedy usłyszał tekst tego utworu nie mogłam uwierzyć. Disko Polo teraz to artyzm w porównaniu do piosenki jaką wystękał wtedy ten gościu. Popłakałam się ze śmiechu . Leszek Niedzielski skomentował odpowiednio radząironicznie aby zapamiętać to nazwisko.Zapamiętałam do dzisiaj tą kretyńską piosenkę i parcie tego gościa na sławę. I jak go widzę kreującego się na starego rockmena to ąz miżal dupę ściska a wspomnie tamtego hitu rozbawia mnie do łez.
bETRFmHT
knur
5 lata temu
Tragaedia i w ogóle sepuku
jurek
5 lata temu
Czy kogoś to interesuje?
Meloman
5 lata temu
Rzygowina w sosie własnym.
Amerykanin
5 lata temu
Idioci z fakebooka, by the way jaki nafród takie prymitywy w swiecie muzyki w Polsce, Artyści i ich córeczki śmiechu warte, takie rzeczniczki, taki poziom kultury. CHAŁA dla idiotów.
dziadziajaro
5 lata temu
jaki pan taki kram
da da da
5 lata temu
Perfect jest i będzie najlepszym kultowym zespolem polskim.
fg
5 lata temu
,,Chciałbym być sobą jeszcze ''
ble
5 lata temu
I po Uj te wszystkie fejsbuki? Ludzie już od tego tylko głupieją.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić