Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Wybuchające e-papierosy to nie żart. On nie miał szczęścia

8
Podziel się:

Elektryczne przyrządy do palenia stają się coraz bardziej niebezpieczne. Amerykanie zastanawiają się, czy ich nie zakazać.

Wybuchające e-papierosy to nie żart. On nie miał szczęścia
(Youtube.com)

Pochodzący z Owensboro w stanie Kentucky mężczyzna zapłacił za swój nałóg. Został odwieziony do szpitala z poparzeniami drugiego stopnia, kiedy znajdujący się w jego kieszeni e-papieros wybuchł niczym petarda. I nie jest on pierwszą ofiarą tego niebezpiecznego urządzenia.

Pechowy moment wybuchu nagrała kamera na stacji benzynowej. Mężczyzna miał właśnie zapłacić w kasie za benzynę, kiedy doszło do wybuchu baterii zawartej w papierosie. Wybiegł on na na zewnątrz krzycząc z bólu i dopiero pracownik stacji uratował go, gasząc jego spodnie gaśnica

Kilka tygodni temu pochodzący z Teksasu mężczyzna także padł ofiarą e-papierosa Amerykanie poważnie zastanawiają się czy nie zakazać e-papierosów, tak jak niedawno zabronili używania małych elektrycznych skuterów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8)
Adam
7 lat temu
Wadliwa baterie i wszystko. Czasem się zdarzy. Mam e-p Foof i co jakiś czas sprawdzam w jakim jest stanie.
Czaczo
7 lat temu
Co ma piernik do wiatraka ? Tu wybuchła bateria. Bo użytkownicy nie mają bladego pojęcia o bateriach, ich rodzajach, sposobie ładowania i eksploatacji. Znam takich co spuchnięte baterie Lion chętnie by palili w piecu, zamiast utylizować w odpowiedni sposób :). Czysty debilizm.
sylwur
7 lat temu
Dla ścisłości, wybuchła bateria a nie sam e-papieros. Takie same baterie są stosowane w innych urządzeniach i przy niewłaściwym, nieodpowiedzialnym użytkowaniu baterii takie rzeczy się zdarzają. Pewnie koncernom tytoniowym kieszenie chudną to i takie artykuły coraz częściej są pokazywane.
x
7 lat temu
jak sie nie wie jak uzywac baterii to tak sie to konczy, e papierosy nie maj z tym nic wspolnego
Edi
7 lat temu
Niema dobrego wyboru, widać koncernom tytoniowym coś pali się w gaciach skoro takie artykuły sponsorują. Ja powiem tak że zwykłe papierowy zabijają tylko powoli. Pozostawmy wolny wybór palaczom, czy chcą umierać latami na raka czy od szybkiego strzału z e-papierowa. Jak widać zło nie śpi, wszystkie papierosy zabijają, tylko te nowe w szybszym tempie :)
Napiszcie tro...
7 lat temu
W nowym jorku e-papierosy - inhalatory elektroniczne zakwalifikowali jako produkt pomagający rzucić zwykłe śmierdziele. Vapowanie stało się dużo zdrowsza alternatywa używania nikotyny. Ponadto vapowanie jest w pełni legalne w dowolnych miejscach chyba że ktoś wywiesi gdzieś w lokalu zakaz. Baa w UK czyt. Wielkiej Brytanii ep są w pełni zalegalizowane uznane jako produkt pomagający zerwać z nałogiem ponadto lekarze proponują go przy kłopotach ze zdrowiem spowodowanym używaniem śmierdzących papierosów. Zauważcie, że większość osób używających ep zaczyna od mocy równej papierosom schodząc z nikotyna prawie do 0 ja zaczynałem od 24mg obecnie używam 3mg, a już przymierzam się do 1mg potem do 0mg. Odnośnie złego użytkowania urządzeń to na to nie ma mocnych i nie tyczy się tylko e-papierosów rodziców oszukasz znajomych oszukasz ale fizyki nie oszukasz, a w e-papierosach fizyka to podstawa. Telefony też się zapalają też wybuchają jakoś o tym cisza.
san
7 lat temu
Super! Mam nadzieję, że porozwala to śmierdzące pyski wszystkim palaczom
palenie szkod...
7 lat temu
mam nadzieję, że jest całkowity zakaz wnoszenia tego ustrojstwa na pokład samolotu, ot co!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić