o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Wydawca "Wiadomości" zwolniony po 24 latach pracy

100
Podziel się

O rozstaniu Bogdana Ulki z TVP poinformowała za pośrednictwem Twittera Beata Tadla.

Wydawca "Wiadomości" zwolniony po 24 latach pracy
(East News)
bDUJkXYl

Bogdan Ulka trafił do "Wiadomości" w 1992 roku. Był gospodarzem, a potem wydawcą porannych i popołudniowych wydań programu.

Ciepły, dobry człowiek. Intelektem zabiłby wielu. Boguś, trzymaj się - napisała na Twitterze Beata Tadla, która jakiś czas temu także rozstała się z "Wiadomościami".

Inni dzienikarze w podobnym tonie wtórowali swojej koleżance. Katarzyna Kolenda-Zaleska nazwała zwolnienie Ulki "strasznym świństwem", natomiast Piotr Kraśko podziękował za inspirację.

bDUJkXYn

Ulka jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Dziennikarskiego fachu musiał się uczyć od podstaw.

Szybko został reporterem i zajął się służbami mundurowymi czyli policją i wojskiem. Z racji zainteresowań zawodowych i decyzji o uczestnictwie polskich żołnierzy w misjach zagranicznych zaczął za nimi wyjeżdżać. Los nie oszczędził mu zobaczenia z bliska wojny w Iraku i Afganistanie - czytamy na stronie TVP.

bDUJkXYO
KOMENTARZE
(100)
anna
5 lata temu
zwróćcie uwagę jak zostaliśmy podzieleni, z każdej strony jad, skakanie sobie do oczu, wyzwiska, pogarda. nauczona zostałam , że zgoda buduje , a niezgoda rujnuje . poczytajcie komentarze i zobaczcie co zostaje z Polski - Polak- Polakowi stał się wilkiem. Nie potrafimy rozmawiać?? Skoro przykład nie idzie " z góry" , chociaż "z dołu" niech coś zacznie się zmieniać na lepsze.
" za stara"
5 lata temu
Polska to bardzo dziwny kraj, z jednej strony hołdują honorowi, tradycji , a z drugiej nie doceniają wartościowych ludzi, nie ma poszanowania doświadczenia, wieku i wiedzy. Żałosne, w wieku 45 lat usłyszałam od rekrutującej dziewczyny w wieku mojej córki : " a nie lepiej zająć się wnukami?" - do końca życia nie zapomnę tych słów tej dzierlatce... Wyjechałam do pracy za granicą i teraz nareszcie ktoś, mnie docenia, mało tego nie wyobraża sobie życia beze mnie. Polska - dziwny kraj...
niebawem ares...
5 lata temu
wymiana profesjonalistów na miernych, biernych ale wiernych - to dobra zmiana. ciemny naród nie zauważy zamiany na indoktrynację.
bDUJkXYP
Rav
5 lata temu
za komuny to syn, ojciec, dziadek ...pracowali do emerytury w jednym zakładzie. Po "okrągłym stole" to się zmieniło.Wiele milionów ludzi straciło dotychczasową pracę i musiało szukać innej. Obecnie to właściwie standard. Więc z jakiej racji wybrani mieliby mieć enklawy dające pewność zatrudnienia na całe życie - w telewizji publicznej, może w sejmie ( dożywotni posłowie )...
wanda
5 lata temu
No i co z tego 10,15, lat temu, ludzi zwalniano masowa,bo likwidowano zakłady pracy,ba w czasach tzw transformacji,Lewandowski z PO zrobił dziką prywatyzacje sprzedał zakłady pracy za friko,a dzisiaj siedzi w EP i pyskuje. na POLSKE
Najnowsze komentarze (100)
Henryk
rok temu
Czy wszystkie stanowiska muszą być dożywotnie? a może jeszcze dziedziczenie?
polak
5 lata temu
poparancom czerwonym mowimy WON
cholera
5 lata temu
Pisiarze się dorobią znów ,że ich wszystkich naród przestanie lubić-na to sę zanosi.
figus
5 lata temu
Tak jest, Panie Bogdanie to Było Świństwo.. takie czasy .. nadejszła wiekopomna chwiła " Wierzę Kiedyś Pan wróci (z tarczą" - - nie na tarczy!) Pan Bogdan, znakomity fachowiec, Dziennikarz ... znakomity ... (komuś przeszkadzał Człowiek!) Panie Bogusławie, trzymamy kciuki wieledziesiąt, kilkaset osób ...:) -nawet nie wie Pan kim jestem, nic, robaczek jestem.. ale Podziwiam, cenię, szanuję Pana... Kawał db Roboty .. u Nas była opinia:"BOGUŚ ? jest NASZ" (nic więcej nie dodam :/ Masz Pan Parkowanie z głowy, bo np TVN pewnie gwarant dla tak znakomitego Dziennikarze, fachowca ... (nie wyczuła TVP .. kogo zwalnia .... to się obróci przeciw .. ale musi potrwać Pozdr Panie Ulka
iga462
5 lata temu
NO PRZECIEZ TAK KRYTYKOWALISCIE KOMUNE" ZA DOZYWOTNIE ETATY - TO TERAZ MACIE PO WASZEMU - CZEMU SIE DZIWICIE ? PO-TUSKOLANDIA!?
MarcinFa
5 lata temu
wszystkiemu winien Kościół Katolicki. To ta watykańska mafia inspiruje działania które dzielą Polaków. Czarni dla chwały swojej organizacji nie cofną się przed żadnym świństwem. W Europie Zachodniej poradzono sobie z tym ponad 100 lat tem tak jak w np. w Belgi gdzi znacjolizaowano majatek kośielny. Tak powinno być u nas. Polska krajem laickim !!!
MK
5 lata temu
24 lat kłamstw to o wiele za długo
konkretny
5 lata temu
dekomunizacja to dekomunizacja, pasz won barachło. PS. Jak taki fachowiec to znajdzie sobie pracę...
bDUJkXYH
Jahwe
5 lata temu
Cóż ..stało się ,do władzy dorwali się "prawdziwi Polacy-katolicy"
jjc
5 lata temu
Komuniści i lewacy wszelkiej maści wiedzą o roli propagandy i taką stosowali. Czas na to by zmienić czerwoną i lewacką propagandę.
haha
5 lata temu
pewno napisze książke
Krzych
5 lata temu
Mysle ze moze zwolniony pan red.kierowac sie radami bylego pana prezydenta wziac kredyt i znalezc dobra prace , zaloze sie iz kolesie o panu red.nie zapomna ,wiec i krzyk jakis taki sztuczny ...
KAZNODZIEJA
5 lata temu
A to stanowisko WYDAWCY WIADOMOŚCI nie jest dożywotnie, a może nawet dziedziczne... Tutaj też mogą zwalniać? NIeprawdopodobne...
curyp
5 lata temu
w końcu... jak taki dobry człowiek to jak mógł dopuścić do tak długo trwającej, antypolskiej propagandy...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić