Wyjątkowo próżny przestępca. Wysłał policji swoje "lepsze" zdjęcie

Pewnemu poszukiwanemu przez policję Amerykaninowi nie spodobało się zdjęcie, pod którym funkcjonariusze umieścili informację o wydaniu nakazu aresztowania.

Wyjątkowo próżny przestępca. Wysłał policji swoje "lepsze" zdjęcie
(facebook.com)

Donald A "Chip" Pugh postanowil zadbać o swój wizerunek. 45-latek uznał, że zdjęcie z kartoteki jest "okropne", dlatego postanowił przesłać funkcjonariuszom ze stanu Ohio bardziej twarzową fotografię. Policjanci docenili gest przestępcy i nową podobiznę umieścili na Facebooku, zaznaczając jednak, że byłoby miło, gdyby pan Pugh odwiedził ich w celu przeprowadzenia rozmowy na temat ciążących na nim zarzutów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

45-latek nie stawił się w sądzie w wyznaczonym terminie. Mężczyzna jest zamieszany w kilka przestępstw, w tym w podpalenie i wandalizm. Udało mu się jednak znaleźć czas, by udzielić wywiadu jednej z lokalnej rozgłośni radiowych. Podczas rozmowy Pugh wyjaśnił, że musiał coś zrobić w sprawie "tego okropnego zdjęcia". Dodał, że nie chciał wyjść na ponurego, dlatego wysłał policji selfie, na którym szeroko się uśmiecha.

Zdjęcie ogromnie rozbawiło internautów. Zainteresowanie ze strony mediów i użytkowników Facebooka najwyraźniej pochlebiło przestępcy, który poczuł się jak celebryta.

Stałem się bohaterem w moim rodzinnym mieście - powiedział Donald A ‘Chip’ Pugh w radiowym wywiadzie.

Trzeba przyznać, że zdjęcie Pugha z policyjnej kartoteki faktycznie nie należy do udanych.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić