Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Wypadek kolejowy w Grodzisku Mazowieckim

1
Podziel się:

Skład WKD zderzył się z tirem. Wiele pociągów nie wyjechało na trasę, ponieważ wypadek doprowadził do zablokowania wyjazdu z zajezdni kolejowej.

Wypadek kolejowy w Grodzisku Mazowieckim
(wkd.com.pl)

Utrudnienia czekają mieszkańców Grodziska i Pruszkowa. Będzie problem z dojazdem do centrum Warszawy. Przed wypadkiem na tor wyjechały tylko trzy składy WKD. Pozostałe utknęły w zajezdni.

Do zderzenia doszło na przejeździe przy ul. Nadarzyńskiej. Nikomu nic się nie stało, jednak brygadier Krzysztof Kryniszewski ze straży pożarnej w Grodzisku Mazowieckim apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na niestrzeżonych przejazdach.

Ciężarówka zderzyła się z pociągiem. Doszło do jego wykolejenia. Nikt nie odniósł obrażeń, natomiast uszkodzenia pojazdów są poważne i likwidacja skutków zderzenia wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Trwają prace na miejscu. Jesteśmy w trakcie przywracania pociągu na tory - powiedział tvn24.pldyspozytor WKD.

Bilety WKD będą ważne w innych pociągach. Zarówno w pociągach Do czasu usunięcia awarii pasażerowie mogą jeździć skłsdami Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej.

Na odcinku Grodzisk Mazowiecki Radońska - Grodzisk Mazowiecki Piaskowa - Podkowa Leśna Główna będzie funkcjonować zastępcza komunikacja autobusowa" - czytamy na stronie WKD

Autor: Sylwia Owca

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
Kierowca
6 lat temu
Pielęgniarki w CZD zarabiają po 5-8 tys zł i jeszcze im mało ......Boże widzisz i nie grzmisz?? Pazerne KROWY
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić