Wypił płyn do czyszczenia felg. Narozrabiał. Teraz grozi mu więzienie

5

29-letni mieszkaniec Olsztyna może trafić do więzienia na 5 lat za to, że uszkodził kilka samochodów. Mateusz K. nie pamięta co zrobił, ponieważ wypił płyn do czyszczenia felg i stracił kontakt z rzeczywistością.

Wypił płyn do czyszczenia felg. Narozrabiał. Teraz grozi mu więzienie
(Shutterstock.com)

*Uszkodzone zostały samochody stojące na ul. Pana Tadeusza w Olsztynie. * Policja zatrzymała sprawcę jeszcze tego samego dnia. W chwili zatrzymania Mateusz K. znajdował się pod wpływem substancji odurzających, a kontakt z nim był utrudniony.

*Był w tak złym stanie, że policja zdecydowała, że najpierw musi go przebadać lekarz. *Dopiero potem mężczyzna trafił do aresztu.

Olsztynianin uszkodził kilka aut. Jak dotąd na policję zgłosiło się jedynie dwoje poszkodowanych. Wartość uszkodzeń jednego auta wynosiła poniżej 462,50 zł, w związku z czym sprawę prowadzić będzie olsztyńska wykroczeniówka. Za uszkodzenie drugiego auta mężczyzna usłyszał zarzut i stanie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Opowiedział, że najpierw w nocy grał na automatach i pił alkohol. Potem wypił również płyn do czyszczenia felg, który go odurzył.

*Pozostali pokrzywdzeni nie zgłosili jeszcze sprawy na policję. *Trwają czynności mające na celu dotarcie do tych osób. W przypadku złożenia przez nich wniosku o ściganie policjanci uzupełnią 29-latkowi zarzuty.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić