Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Wypił płyn do czyszczenia felg. Narozrabiał. Teraz grozi mu więzienie

3
Podziel się

29-letni mieszkaniec Olsztyna może trafić do więzienia na 5 lat za to, że uszkodził kilka samochodów. Mateusz K. nie pamięta co zrobił, ponieważ wypił płyn do czyszczenia felg i stracił kontakt z rzeczywistością.

Wypił płyn do czyszczenia felg. Narozrabiał. Teraz grozi mu więzienie
(Shutterstock.com)
bETGRFNh

*Uszkodzone zostały samochody stojące na ul. Pana Tadeusza w Olsztynie. * Policja zatrzymała sprawcę jeszcze tego samego dnia. W chwili zatrzymania Mateusz K. znajdował się pod wpływem substancji odurzających, a kontakt z nim był utrudniony.

*Był w tak złym stanie, że policja zdecydowała, że najpierw musi go przebadać lekarz. *Dopiero potem mężczyzna trafił do aresztu.

Olsztynianin uszkodził kilka aut. Jak dotąd na policję zgłosiło się jedynie dwoje poszkodowanych. Wartość uszkodzeń jednego auta wynosiła poniżej 462,50 zł, w związku z czym sprawę prowadzić będzie olsztyńska wykroczeniówka. Za uszkodzenie drugiego auta mężczyzna usłyszał zarzut i stanie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

bETGRFNj

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Opowiedział, że najpierw w nocy grał na automatach i pił alkohol. Potem wypił również płyn do czyszczenia felg, który go odurzył.

*Pozostali pokrzywdzeni nie zgłosili jeszcze sprawy na policję. *Trwają czynności mające na celu dotarcie do tych osób. W przypadku złożenia przez nich wniosku o ściganie policjanci uzupełnią 29-latkowi zarzuty.

bETGRFNK
KOMENTARZE
(3)
janusz
6 lat temu
Taki stary, a głupi - gimnazjum - czyli najgłupszy wiek ma już dawno za sobą, a w rozwoju dalej na tym poziomie.
pol
6 lat temu
jak wycenili tak na zimno tak dokładną sumę?
Zelandczy
6 lat temu
no dobra glupi jest ... ale grozi mu wiezienie do 5 lat ? czy was juz w tej PO-PiSolandi naprawde sra po glowach? ludzie na ulice ja mieszkam w Nowej Zelandi to ludzie ... w porownaniu do PO-PiSolski to tutaj mam raj... fajna praca , fajny dom , wakacje za oknem , no i Policja i sady ida na reke obywatelowi.. a nie odwrotnie .. Polecam Nowa Zelandie ... strzal zycia
bETGRFNL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić