Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

"Wyprali mu mózg". Rozpoznał syna zabijającego dla ISIS

45
Podziel się

Wyjaśniło się, kim jest jeden z nieletnich zabójców z opublikowanego przez ISIS wideo. Małego terrorystę, który wraz z czterema kompanami przeprowadził egzekucję na kurdyjskich więźniach, rozpoznał jego własny ojciec.

"Wyprali mu mózg". Rozpoznał syna zabijającego dla ISIS
(twitter.com)
bETCBzaZ

Prawdziwe imię chłopca, podpisanego w wideojako "Abu Abdullah Al-Britani", brzmi "Jojo". Ojciec nie widział go od 3 lat, czyli od czasu, kiedy do Syrii wywiozła go jego matka, Sally Jones, znana służbom i służąca ISIS dżihadystka.

Był bardzo mądrym, ale też bardzo normalnym chłopcem. Łapał owady i lubił spędzać czas w parku. Kiedy zniknął, musiałem to wszystko wyprzeć, zablokować wspomnienia. To dla mnie bardzo ciężkie. To obrzydliwe, że tak wyprano mu mózg - powiedział ojciec w wywiadzie dla "DailyMail".

bETCBzbb

Autor: Tomasz Wiślicki

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETCBzbC
KOMENTARZE
(45)
fadfadsf
5 lata temu
co nakazuje poprawnosc polityczna? olac fakt, ze zabibi moze mieli rodziny i wspolczuc zabojcom, jako ofiarom? moze byli zakazeni bakteria pomrocznosci jasnej? dodatkowo aktywowanej przez promieniowanie kosmiczne ktorego natezenie wzroslo w wyniku globalnego ocieplenia? doradzcie nowoczesni przywodcy co mamy myslec.... o i oswieceni dziennikarze - wy tez powiedzcie co sadzic
praktyczny
5 lata temu
bomby neutronowe to najlepsze lekarstwo na tych wypranymi mózgami i praczy ich mózgów!
Anna
5 lata temu
Hej chłopcy, zjedzmy dziś zabawa! My sexy zdjęcia i kontakty tutaj >> araril.ga
bETCBzbD
Jarosław
5 lata temu
muzułmanin jak każdy inny
krystek
5 lata temu
Szczęście dla Polski że PIS doszedł do władzy.Nie wpuści tego dziadostwa.Nawet wolę żyć biedniej ale spokojniej.
art-b
5 lata temu
Te "biedne dzieci" płyną do Europy w pontonach.
Grisza
5 lata temu
Ciekawe, że służby wiedzą, że to teroryści ale nic z tym nie robią? Czyżby całe to zamieszanie, zamachy były przez te służby conajmniej tolerowane?
mądry
5 lata temu
ile jeszcze takich dzieci się szkoli do walki z ,,niewiernymi,,, i ile matek popycha swoje dzieci do zbrodni? co będzie z dziećmi uchodźców ,ile przyszło do Europy?czy ktoś to wie ? brak słów na bezmyślną politykę Niemiec --- pomagać tak ale nie szkodzić swoim, pomagać mądrze to sztuka i długo trzeba się jej uczyć !
NIE PL
5 lata temu
Dawniej łapał owady i wyrywał im skrzydełka .
Elan
5 lata temu
Faszyści z Polski czyli ONR i Kler niczym nie różnią się od ISIS. Na razie oczywiście nie zabijają ale tylko dlatego, że nie mogą.
NIE PLATFORMI...
5 lata temu
Przecież od dawna wiadomo ze to skurwysyństwo morderstwo wysysa z mlekiem matki ,żadnego muzułmanina w naszym kraju ,kto ich kocha niech sobie bierze a nie wciska tego dziadostwa innym.
los człowieka
5 lata temu
Dawniej łapał owady (tylko łapał czy też zabijał), teraz zabija ludzi. Później (jak przeżyje) będzie łapał i zabijał ludzi.
Roman
5 lata temu
Teraz taki bękart wraz z matką i niby ojcem przybędą do nas jako imigracji płacząc jak bardzo ich tam prześladowali. I zażądają pomocy ,socjalu ,mieszkania samochodu i wybudowaniu im meczetu oraz musimy przyjąć ich kulturę wiarę i być ich sługami. Bo z nimi jest Allah a prorok Mahomet tak im nakazał. To w takim razie kto jest z nami? chyba nie "członek."
bETCBzbv
dziad
5 lata temu
wybić całe to plemie ISIS - mężczyzn, kobiety, dzieci i starców do zera
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić