REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Krzysztof Narewski12.08.17 (20:19)

Wysłała niemowlę w paczce do sierocińca. To cud, że żyje

24-letnia matka została aresztowana po tym, jak zapakowała malutką dziewczynkę w foliową torbę i wysłała je do sierocińca oddalonego o kilkaset kilometrów.
Youtube.com

Kobietę aresztowano pod zarzutem porzucenia dziecka. W Chinach grozi za to 5 lat więzienia. Na szczęście niemowlęciu nic się nie stało i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – twierdzą lekarze z Jin'nan District Hospital, gdzie trafiło dziecko.

Internautów bulwersuje jednak istotny fakt. Jak podaje CNN, kobieta powiedziała, że weźmie z powrotem dziecko. To zdaniem komentujących, na których powołuje się serwis internetowy, tylko i wyłącznie umożliwi jej kolejną próbę pozbycia się córki.

REKLAMA

Dziecko uratował kurier. Zauważył, że jedna z jego paczek rusza się i wydobywa się z niej płacz. Kiedy otworzył ją, w środku zobaczył zlane potem niemowlę owinięte czarną folią. Było mu niezwykle gorąco. Temperatury w Chinach w tamtym rejonie sięgają ostatnio 37 stopni.

Kobieta nie powiedziała kurierowi, co znajduje się w paczce. Na szczęście dziecko zaczęło płakać zaraz po odebraniu. W przeciwnym razie mogło dojść do tragedii. Filmik nakręcony tuż po oswobodzeniu dziecka trafił do internetu. Możecie go zobaczyć poniżej.

Niewykluczone, że zachowanie kobiety może mieć związek z chińskim prawem. Od dłuższego czasu nie wolno tam mieć więcej niż jednego dziecka. Dopiero w 2015 weszła zmiana, która pozwala na dwójkę pociech. Mimo tego rozluźnienia, w Chinach wciąż są porzucane tysiące dzieci.

Zobacz też: Chiny. Bohaterski pracownik banku

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij