Kamil Zajęcki| 
aktualizacja 

Wyśmiała ich za "tandetny" pierścionek. Ta odpowiedź stała się viralem

14

Był bliski załamania nerwowego, kiedy sprzedawczyni u jubilera powiedziała mu, że pierścionek zaręczynowy, który kupił, jest tandetny. Internetową ripostę narzeczonej Amerykanina udostępniły dziesiątki tysięcy osób.

Wyśmiała ich za "tandetny" pierścionek. Ta odpowiedź stała się viralem
(Facebbok, Ariel Desiree McRae)

Po powrocie ze sklepu Quinn McRae oświadczył się, jednak wciąż był smutny. Opowiedział historię narzeczonej i wciąż pytał, czy na pewno jest zadowolona z pierścionka. W końcu Ariel nie wytrzymała i napisała na Facebooku długą notkę na temat tego, co się stało.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie sam pierścionek się liczy, ale uczucie w nim zawarte - napisała kobieta. Poślubiłabym tego faceta nawet wtedy, gdyby dał mi plastikowy pierścionek za dolara. Nasza kultura osiągnęła dno, jeżeli powszechnie uważamy, że mężczyzna naprawdę kocha kobietę dopiero wtedy, gdy podaruje jej obrączkę za minimum 3 tys. dolarów i będzie się z tym obnosił - dodała Ariel.

Ludzie chyba jednak nie są tacy źli, jak ta wredna kobieta ze sklepu. Po zamieszczeniu wpisu na Facebooku w kilka dni stał się hitem sieci. Polubiło go ponad 67 tys. osób, niemal drugie tyle udostępniło go na swoich profilach, a w setkach komentarzy i prywatnych wiadomości ludzie masowo wyrazili wsparcie dla Quinna i Ariel.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić