Wróć na
Olga Wilk
|

Wywoził niepełnosprawną dziewczynkę na odludzie i wykorzystywał. Jest wyrok

72
Podziel się

Mieszkaniec Kalisza wywoził niepełnosprawną 13-latkę na pole kukurydzy lub ustronny parking i tam uprawiał z nią seks. Mężczyzna został właśnie skazany prawomocnym wyrokiem na cztery lata więzienia.

Wywoził niepełnosprawną dziewczynkę na odludzie i wykorzystywał. Jest wyrok
(iStock.com)
bCYKfziZ

Sprawca był przyjacielem rodziny dziewczynki. Prokuratura ustaliła, że w 2016 roku mężczyzna pięciokrotnie doprowadził upośledzoną umysłowo nastolatkę "do obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej". Jak informuje TVN24, 55-latek usłyszał zarzut dopuszczenia się przestępstwa seksualnego przy wykorzystaniu bezbronności ofiary.

Skazany zabierał dziewczynkę na "przejażdżki". Kilka razy zaprosił ją też do swojego domu. Za przestępstwa, których się dopuścił, został skazany na cztery lata więzienia i dziesięć lat zakazu kontaktowania się z ofiarą. Miał też wypłacić zadośćuczynienie w wysokości 5 tys. zł. Obrońcy oskarżonego złożyli jednak odwołanie. Dzisiaj, po ponownym rozpatrzeniu sprawy, Sąd Okręgowy w Kaliszu podtrzymał wyrok.

Wszystkie przestępstwa miały miejsce w lipcu 2016 r. W akcie oskarżenia podkreślono, że mężczyzna wykorzystał niepełnosprawność dziewczynki i "wynikający z jej upośledzenia umysłowego brak zdolności do rozpoznania znaczenia czynu". Podczas rozprawy sąd przesłuchał 12 świadków - wśród nich matkę, wujka, siostrę pokrzywdzonej oraz pracownicę opieki społecznej.

bCYKfzjb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj też: 66-letni kapelan molestował nieletnią pacjentkę

bCYKfzjC
KOMENTARZE
(72)
batrix365
2 lata temu
Na cztery lata to się idzie za zabicie kota luba psa , a nie za gwałt na niepełnosprawnym dziecku. Za to powinien dostać dożywocie. Skandal . Takiemu sędziemu powinien zgwałcić córkę to by zrozumiał jakie wyroki stosować.
WTF?
2 lata temu
co to ma być? 5 000 PLN? 500 000 PLN bym zrozumiał.
więźniowie wy...
2 lata temu
taki niski wyrok za wielokrotne przestępstwo - nie rozumiem decyzji sądu
bCYKfzjD
Anna S
2 lata temu
Sędziego ,który wydał taki wyrok należy zamknąć w "Tworkach"! Sędziego, który wydał wyrok na podpalacza śmieci w Zelowie (wyrok, 1,5 w zawieszeniu zakaz wykonywania-czyt. skaładowania śmieci na 3 lata) też do "Kochanówki " w Łodzi.Czy aby Sędziowie do prawa ręka ? przestępców?. Ale pienić to się potarfią na miedzynarodowych salonach ,jacy to są oni "pokrzywdzeni"!!!!!! Ci sędziowie nie powinni orzekać ! Przestępców ,nastających na życie i mienie ludzi ułaskawiają!!!!!!
lilu
2 lata temu
żarty sobie stroją czy jak? patologiczne państwo, patologiczne prawo - obrzydliwość Wysoki Sądzie - wstyd i obrzydliwość!!!
Najnowsze komentarze (72)
Cyborg
2 lata temu
Wolne Sądy!
tv
2 lata temu
sędzia to hmmmm !!!??? nie rozumiem wyroku i tylko tyle zadość uczynienia , za zabicie psa dostaje się więcej , a pedofile mają małe wyroki nasze prawo jest popieprzone
Tqki wyrok
2 lata temu
Moze chca zachecic imigrantow
Aaa
2 lata temu
Co ma zrobic nastepna ofiara gwaltu? Odpowiedz a) milczec b} wymierzyc samosad c) samobojstwo
Juz nie polak
2 lata temu
Wyprowadzam sie stad chory teoretyczny plac ziemi
Farida2018
2 lata temu
Wyrok nie adekwatny do czynu. Sąd nie zdaje sobie sprawy jak skazany okaleczył dziewczynkę fizycznie i psychicznie? To jakaś kpina. 4 lata????????? Co najmniej 15 lat .
Jagoda37
2 lata temu
Skandal wymiaru sprawiedliwości!!!Jaja każdemu gwałcicielowi należałoby uciąć i niech chodzi w pampersie!
Magada
2 lata temu
niesamowite ze w tak podeszlym wieku jeszcze mu staje ? czy to mozliwe ? byc moze mlode cialo go podniecilo
bCYKfzjv
stan
2 lata temu
4 lata? co to K....;. jest za wyrok! Powinien do końca życia gnić w pierdlu
Dziadek
2 lata temu
To jest betka !!! prezes ma chłopaka !!! to jest po prostu szał !!!
astra
2 lata temu
Oczywiście nikt,nic nie widział.Co to za paskudny naród !!!
kressel
2 lata temu
Znajomy sędziego czy co
qwert
2 lata temu
Jestem rozczarowany wyrokiem... 4 lata i 5tyś odszkodowania... Powinno być 1 miesiąc w zawieszeniu i 4 grosze odszkodowania... Przecież w Polandii tylko za tak ciężkie przestępstwa jak wydrukowanie 10-złotówki na drukarce można dostać 25lat.
+
2 lata temu
Ksiądz Paweł K. siedzi w więzieniu od 3 lat. Został skazany za seksualne wykorzystanie trzech chłopców. Jedna z jego ofiar domaga się odszkodowania od wrocławskiej kurii. Powód? Hierarchowie wiedzieli, że mają w swoich szeregach księdza pedofila. Nie zawiesili go jednak w pełnieniu obowiązków, przenosili jedynie z parafii do parafii.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić