Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Wziął rozwód tuż po ślubie. Zorientowała się po 20 latach

24
Podziel się

Mężczyzna potajemnie rozwiódł się z żoną, po czym żył z nią jeszcze przez 20 lat. Złożył pozew rozwodowy zaledwie kilka miesięcy po ślubie.

Wziął rozwód tuż po ślubie. Zorientowała się po 20 latach
(Shutterstock.com)
bETFrLNh

Cristina Carta Villa nie miała pojęcia, że od 20 lat jest rozwódką. Ma 59 lat i być może nadal nic by nie wiedziała, gdyby nie spojrzała na urzędowy rachunek podatkowy. To z niego wynikało, że małżeństwo nie istnieje – informuje nypost.com.

*Kobieta wzięła ślub 20 lat temu. *Jej wybranek złożył pozew o rozwód na Dominikanie, kiedy byli jeszcze nowożeńcami! Prawdopodobnie zrobił to, by chronić swój majątek. Potajemnie wynajął prawników do reprezentowania każdego z małżonków w sądzie, choć żadne z nich nie mieszka w Republice Dominikańskiej.

bETFrLNj

Poirytowana Cristina pozwała 90-letniego męża, Gabriela. Chce unieważnić rozwód. Twierdzi, że nigdy nie podpisywała żadnej umowy z prawnikiem. Dodaje też, że według prawa na Dominikanie rozwód jest nieważny, skoro żadne z nich nie pojawiło się na rozprawie, a wyrok nie został opublikowany w gazecie.

Małżeństwo już po "rozwodzie” doczekało się syna, podróżowało po świecie. Gabriel uczynił z Cristiny osobę decyzyjną na wypadek jego choroby. Jednak po odkryciu tajemnicy Gabriela kobieta obawia się, że ten mógłby sprzedać bez konsultacji z nią ich wspólny dom córce z poprzedniego małżeństwa. Robi więc wszystko, by unieważnić potajemny rozwód.

bETFrLNK
KOMENTARZE
(24)
kobieta
6 lat temu
Patrzac za niego i na nia to nic dziwnego. ze on sie obawial rozwodu. Wstretny stary oszust
polak
6 lat temu
bał się i ma rację...na początku zawsze wielka miłość a potem rożnie bywa.ja jestem za intercyzą, właśnie jak kocha to nie będzie miała nic przeciwko temu.panowie młodzi i średnim, i starszym wieku!!!MYŚLCIE JEDNYM WAŻNYM NARZĄDEM, MÓZGIEM!!!
Tajemnicza
6 lat temu
FUJJJJJ iść z takim do łóżka FUJJJJJ
bETFrLNL
Omores
6 lat temu
Małżeństwo = spółka cywilna (stąd spółkowanie, hehehe, d..a oraz klejnoty wniesione jako aport). W dzisiejszych czasach zalegalizowana forma qrestwa. Smutek i żal.
Polak
6 lat temu
oprocz " ukochany prezydencie" zmian w TRYBUNALE KONSTYTUCYJNYM !!!! Prawda ?! ale to już tylko 4 ,5 roku Przeżyjemy i poczekamy !!!
Gościówa
6 lat temu
W Polsce też to jest możliwe
ijon
6 lat temu
hahaha on 90lat ona 59lat buahaha chłop wiedział że nie ona nie wychodzi za mąż z miłości
we
6 lat temu
Stary bał się że go oszuka na dzień dobry, starzy ludzie tacy są, lepiej się nie wiązać ze starszym już facetem, bo wychodzą różne niespodzianki, chore podejrzenia, szpiegowania i posądzanie, że dybie się na jego kasę..., na kasę jego poprzednich dzieci itd. Lepiej jeść suchy chleb, niż siedzieć z chorym psychicznie człowiekiem.
Magda
6 lat temu
DUPEK..........brak slow
piraniia
6 lat temu
No bez jaj! Nie może być rozwodu bez wiedzy jednej ze stron. Jeśli stary pier***dziel bieże za żonę młodszą kobietę to powinien się liczyć z powodem dla którego zgodziła się na taki układ. Poza tym urodziła mu dziecko, a to już poddaje w wątpliwość tezę jakoby wyszła za niego dla pieniędzy. Od zabezpieczenia majątku jest INTERCYZA a nie partyzancki rozwód o którym druga osoba nawet nie wie, a który powinien być nielegalny.
Kazimiera
6 lat temu
W pierwszej chwili przeczytałam "wzwód", a nie "rozwód". Piszcie dużymi literami bo starsi niedowidzą.
xilu.tal
6 lat temu
facet po prostu miał kompleksy i nie wierzył, ze mogła się w nim zakochać tylko ze względu na niego, ot tak, po prostu.
mosquito
6 lat temu
Mówiąc krótko - i tu ją tez wydymał.
bETFrLND
jasio
6 lat temu
Dobrze że po 20 latach w końcu miała jakiś dochód i musiała się rozliczyć z fiskusem... inaczej nic by nie wiedziała.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić