Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Wzruszył internautów dramatycznym wideo. Właśnie zabiła go policja

6
Podziel się:

Wezwana do próby samobójczej, policja zastrzeliła cierpiącego na zespół Aspergera 24-letniego transseksualistę. Tego samego, który w czerwcu 2015 roku pokazał jak w czasie gwałtownego ataku choroby pies pociesza go i broni przed zadawaniem sobie bólu.

Wzruszył internautów dramatycznym wideo. Właśnie zabiła go policja
(Facebook.com)

Kayden Clarke od lat zmagał się z własną seksualnością (urodził się jako kobieta, Danielle Jacobs) i autyzmem (miał zdiagnozowany syndromem Aspergera). W najbardziej dramatycznych momentach potrafił się bić i okaleczać. Jego największym przyjacielem był olbrzymi rottweiler. Wytrenowany był tak, by reagować na skrajne napady depresji. Tym razem nie zdołał uspokoić na czas Kaydena.

Ktoś o godz. 11 rano wezwał policjantów do mieszkania Clarke'a w Arizonie. To miała być interwencja z powodu próby samobójczej. Przybyłych mundurowych zaatakował ponoć nożem, ci go śmiertelnie ranili. 24-latek zmarł w szpitalu - czytamy na azfamily.com.

Przebieg zdarzeń ocenią śledczy. Miejscowy szeryf wiedząc, że o Clarke było swego czasu głośno, zapowiedział na konferencji prasowej dokładne zbadania sprawy. Poniżej kopia prywatnego wideo z czerwca ubiegłego roku. Przed zablokowaniem publicznego dostępu obejrzano je ponad 1,6 mln razy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(6)
a
7 lat temu
I dobrze o 1 zwyrodnialca mniej !
postepowiec12
7 lat temu
w krajach tak zwanych demokratycznych :) a szczegolnie w USA w okresie kiedy zaczeto wojne ze wszystkimi wolnymi krajami na bliskim wshodzie ! sluzby specjalne klada trupem 10 razy wiecej obywateli anizeli ......caly swiat przestepczy !!!! razem wziety !!
II
7 lat temu
Miał gliniarz okazję kropnąć sobie jednego.
zzz
7 lat temu
nie mogli uzyc paralizatora albo obezwladnic go jakos? moze gumowe kule albo kule z zastrzykiem usypiajacym
wiolapr3
7 lat temu
Świat stał się siedliskiem ludzi którzy dbają jedynie o własny interes zapominając o podstawowej zasadzie bycia człowiekiem. Jakaś iskierka człowieczeństwa pojawia się tylko w momentach tragedii ale z upływem minut gaśnie. Pojawia się schemat który obserwuję od kilku lat : tragedia-reakcja-zapomnienie. Ludzie nie wyciągają nauki z takich czy podobnych zdarzeń by w przyszłości zapobiegać. Pamiętam czas kiedy zmarł Ojciec Święty Jan Paweł II. Tłumy ludzi wyszły na ulice jedni się modlili, drudzy wiązali szaliki zwaśnionych kibiców a jeszcze inni zapewniali iż dialog jest najlepszą formą porozumienia i spokojnego bytu. I co z tego pozostało? Naturalnym jest że człowiek jako istota naczelna w obecnym ekosystemie się opamięta ale będzie za pózno. I ani układy czy przynależność polityczna czy społeczna nie zapobiegną samo wyniszczeniu człowieka.
marble
7 lat temu
jednego czubka mniej..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić