Z tym zdjęciem jest coś nie tak. Znajdziesz błąd?

9

Dziewczyny prezentują się naprawdę dobrze - ot, kolejny plakat promujący serial. Ale gdy przyjrzysz się dokładnie, odkryjesz pewien błąd grafika...

Z tym zdjęciem jest coś nie tak. Znajdziesz błąd?
(Instagram.com, freeform)

"Słodkie kłamstewka" ("Pretty Little Liars") to amerykański serial emitowany od 2010 roku. Na zdjęciu przedstawiony jest plakat do kolejnego, 7. już sezonu. Szkoda tylko, że ktoś, kto pracował nad tą ilustracją, zapomniał o jednym, dość istotnym szczególe. Czy jesteś w stanie go zobaczyć?

Może potrzebujesz wskazówki? Przypatrz się Alison DiLaurentis, postaci granej przez Sashę Pieterse. To ta dziewczyna po lewej. Widzisz jej nogi? A właściwie nogę, bo wydaje się, że ktoś pozbawił aktorkę jednej kończyny. Takie pomyłki zdarzały się już wcześniej (np. dwie prawe stopy otrzymała w prezencie Ally Brooke Hernandez z zespołu Fifth Harmony), więc nie jesteśmy zbytnio zaskoczeni.

Czasem graficy są jednak osądzani przedwcześnie. Prezydencki minister musiał na początku czerwca tłumaczyć się, dlaczego na jednym ze zdjęć żona Andrzeja Dudy ma... trzy ręce. Jak się okazało, dodatkowa dłoń należała do funkcjonariuszki BOR-u. Tak czy inaczej, warto dwa razy popatrzeć na zdjęcie, przed jego opublikowaniem.

Autor: Mateusz Kijek

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić