Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Za karę zostawili dziecko w lesie. Od dwóch dni nie ma po nim śladu

23
Podziel się:

Początkowo rodzice twierdzili, że 7-letni chłopiec zgubił się podczas rodzinnej wyprawy. Później przyznali, że zostawili go samego w lesie na wyspie Hokkaido w północnej Japonii za karę.

Za karę zostawili dziecko w lesie. Od dwóch dni nie ma po nim śladu
(Pixabay.com, antranias)

Takie zachowanie rodziców to skrajna nieodpowiedzialność. 44-letni ojciec Takayuki Tanooka w rozmowie z policją przyznał, że razem z żoną celowo zostawili syna w środku lasu, żeby ukarać go za nieposłuszeństwo. 7-latek miał rzucać kamieniami w przejeżdżające samochody. Groźby i prośby nie pomogły, dlatego rodzice odeszli od chłopca na odległość około 500 metrów. Kiedy wrócili, dziecka już nie było. Lasy na wyspie Hokkaido słyną z obecności dzikich zwierząt, np. niedźwiedzi.

Rodzice zostawili dziecko samo w lesie, w górach, żeby je ukarać. Powiedzieli, że wrócili po chłopca, ale już go nie było - rzecznik miejscowej policji potwierdził słowa ojca.

*Obecnie chłopca szuka 150 ratowników. * Poszukiwania trwają od 2 dni, ale po 7-latku nie ma śladu. Rodzice początkowo przekonywali policjantów, że zgubili swoje dziecko przez przypadek. Chłopiec miał się oddalić od opiekunów, kiedy ci zrywali dzikie owoce w lesie. Dopiero po czasie przyznali, jak było naprawdę.

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(23)
Gilder
6 lat temu
Ciekawe dlaczego mój post został usunięty. Widzę że wybiórczo usuwacie posty. No pewnie muszą wszystkie być na jedno kopyto. Czyli wszyscy musza napierniczać na tych rodziców. Jak ktoś spróbuje ich wybronić i wykazać że to zwyczajna nieodpowiedzialność a nie rażąca żądza mordu to już taki post kasujecie. TFU.
zeb
6 lat temu
uczyć posłuszeństwa zostawiając samego w lesie i pozwalając na nieposłuszeństwo? Polskie metody dyscyplinowania są lepsze a co najważniejsze skuteczne
Trzeźwy
6 lat temu
Gdyby dzieciaka przywiązali do drzewa, to by się nie zgubił.
;//////////
6 lat temu
brawa dla rodziców.
rozsądny
6 lat temu
Japończyków jest 150 mln, a niedźwiedzi na Hokkaido ok 3 tys. Z proporcji wynika, że sprawiedliwie byłoby, gdyby misiek zjadł tego dzieciaka
xxx
6 lat temu
a to nie ten nawiedzony las - aokigahara gdzie ludzie sie wieszają??? bo jak tam zaginął to juz sie nie odnajdzie
hhh
6 lat temu
Dobry sposób. Lubię to.
hansel und gr...
6 lat temu
Myślę, że porwała go Baba Jaga (patrz: przypadek Jasia i Małgosi)
hfjgjfhfj
6 lat temu
Ja bym też ich zostawiła w lesie. Tych starych oczywiście, tylko osobno i w takim, którego nie znają, bo się nie nauczą. Najlepiej w jakimś na Syberii.
1
6 lat temu
skrajna nieodpowiedzialnośc i brak wrażliwości tylko spokój i pieniądze się liczą, no teraz mają spokój ,zamiast wychowywać karają,powinni posiedzieć w więzieniu to sobie przemyślą co ważne w życiu.
Ludzie
6 lat temu
''dzieci nie powinny robić dzieci '' pełno na mieście takich *********** widzę co drą sie na dzieci etc aż nóż w kieszeni sie otwiera ,wydaje mi sie że tacy ludzie to właśnie dzieci które nie umiały zaplanować sobie życia ''wpadli'' a puźniej swój gniew na bezbronnych dzieciach wyładowója mimo że ten gniew na własne życzenie sobie zrobili , ps na głupi samochód potrzeba prawko a na dziecko nie...?
Nowy
6 lat temu
A czy to nie jest przypadkiem ten las w Japonii o sławnych upiorach? Może go co zeżarło?
sark
6 lat temu
Trafiają się przypadki napromieniowania,po ostatnim tsunami.
mm
6 lat temu
Potworne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić