o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Zakleiła psu pysk taśmą. Spotkała ją fala hejtu

Podziel się

Zachowanie kobiety wywołało lawinę negatywnych komentarzy. Sprawą zainteresowała się również policja.

Zdjęcie psa z profilu Katie Brown na Facebooku
Zdjęcie psa z profilu Katie Brown na Facebooku (Facebook.com)
bDUAfQvF

Tego na pewno się nie spodziewała. Kiedy Katie Brown zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie psa, któremu zakleiła pysk za pomocą taśmy klejącej, przypuszczalnie sądziła, że znajomi uznają to za zabawne. Okazało się jednak, że zamiast tego spotkała się z ogromną falą oburzenia.

Zdjęcie ma już ponad 120 tysięcy udostępnień. Niechlubna sława sprowadziła na Katie nie tylko wiele ostrych słów krytyki. Internauci błyskawicznie poinformowali o całym zajściu policję z South Daytona w stanie Floryda, gdzie mieszka kobieta.

Sprawą zainteresowała się również organizacja South Daytona Animal Control. Zajmuje się ona lokalnymi przypadkami znęcania się nad zwierzętami. Władze miasta South Daytona przekazały internautom wyrazy uznania z powodu szybkiej reakcji na okrutne zachowanie Katie Brown.

bDUAfQvH

Tymczasem sama zainteresowana nie dostrzega swojej winy. W kolejnym poście na Facebooku kobieta wręcz pochwaliła się tym, że dzięki minucie z zaklejonym pyskiem jej pies w ogóle przestał szczekać. Ten wpis również spotkał się z masą krytycznych komentarzy innych użytkowników.

bDUAfQwi
Źródło:
Informacja prasowa
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić