Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Zamiast prysznica używał dezodorantu. Zagazował się na śmierć

Podziel się

Nie żyje 16-latek, który używał dezodorantu zamiast prysznica. Śledztwo wykazało, że zatruł się wdychanym gazem.

Zamiast prysznica używał dezodorantu. Zagazował się na śmierć
(WP.PL, o2)
bEUqSdAl

Thomas Townsend został znaleziony, gdy dusił się przy swoim łóżku. Wezwanym na miejsce sanitariuszom nie udało się uratować chłopaka. Policja znalazła w jego pokoju aż 42 puste puszki po dezodorantach. Jego mama Sally przyznała podczas przesłuchania, że wiedziała, iż nastolatek używa dezodorantów, ale nie wiedziała, że stosował je nałogowo. Thomas miał problemy z zapachem, które wydzielało jego ciało.

Nie chciał brać prysznica, wolał używać dezodorantu. Psikał go tak dużo, że jednorazowo zużywał aż pół opakowania. To często nie pomagało, więc wylewał na siebie także wodę kolońską, żeby zatuszować przykry zapach – powiedziała śledczym matka chłopca.

Thomas miał wkrótce rozpocząć studia jako weterynarz. Patolog doktor Karim Abou Alfa stwierdził, że nastolatek zmarł wskutek zagazowania organizmu butanem. W organizmie 16-latka nie znaleziono śladów alkoholu ani narkotyków.

bEUqSdAn

Spryskał się cały dezodorantem i stężenie gazu było tak duże, że się udusił – powiedział w rozmowie z "The Sun" koroner Rachel Redman.

bEUqSdAO
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić