REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski14.11.17 (18:21)

Zamordował noworodka, bo za długo płakał. Więźniowie skatowali go w celi

Liam Deane został znaleziony martwy w celi w więzieniu w Leeds. Strażnicy, którzy znaleźli ciało nie mają wątpliwości, że za zgon odpowiedzialni są jego współwięźniowie.
Brytyjska policja

Śledczy zajmujący się sprawą twierdzą, że zabójstwo to wynik samosądu. Mogło do niego dojść, gdy inni osadzeni dowiedzieli się, za co 22-letni Liam odsiaduje wyrok dożywocia w brytyjskim więzieniu.

Jednym z oskarżonych o morderstwo "kolegi spod celi" jest John Westland. Mężczyzna stanął przed sądem, by zeznawać w sprawie zabójstwa z 12 listopada, ale nie przyznał się do winy- donosi BBC.

REKLAMA

Deane trafił do więzienia za zabicie córki. Luna zmarła dwa dni po narodzinach. Skazany na dożywocie ojciec przyznał podczas rozprawy, że zdenerwował się, bo nie mógł opanować płaczącego dziecka.

Nie przegap: Umieścił ośmiomiesięczne dziecko na rozżarzonych węglach

Brutalny ojciec uderzył dziecko, gdy jego matka poszła do łazienki. Gdy ten "sposób" na płacz nie pomógł, mężczyzna podniósł dziewczynkę z łóżeczka i zaczął gwałtownie nią potrząsać. Jej twarz cała posiniała i w takim stanie dziecko trafiło do szpitala, gdzie ojciec kłamał, że dziecko uderzyło głową w ścianę. Lekarzom nie udało się go uratować.

Moim zdaniem nie ma możliwości, by racjonalnie wyjaśnić to, co zrobił oskarżony - mówił w czasie rozprawy Richard Wright, prokurator zajmujący się sprawą.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij