REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla07.11.18 (21:16)

Zapach duriana opóźnił lot. Wściekli pasażerowie prawie pobili załogę

Lot z Bengkulu do Dżakarty miał godzinne opóźnienie. Wszystko z powodu bardzo wonnego owocu, którego worki znalazły się w luku bagażowym.
ADEK BERRY / East News

Na pokładzie przywitała ich bardzo nieprzyjemna woń. Pasażerowie nie dopuścili do wystartowania z Bengkulu samolotu należącego do linii Sriwijaya Airdo Dżakarty - informuje "The Jakarta Post".

Razem z ludźmi miał podróżować ładunek duriana. Według linii takie połączenie nie jest zabronione, jednak pasażerowie nie mogli znieść ostrej woni owocu, która wielu przywodzi na myśl połączenie zepsutego mięsa i starego sera pleśniowego.

REKLAMA

Transportowanie duriana samolotami pasażerskimi nie jest nielegalne, o ile ładunek jest zapakowany zgodnie z przepisami lotniczymi i znajduje się w ładowni. Wiele linii lotniczych tak robi - napisała w oświadczeniu rzecznik Sriwijaya Air.

Prawie doszło do rękoczynów. Pasażerowie kłócili się z załogą, a po pewnym czasie niektórym zaczęły puszczać nerwy. Wreszcie przewoźnik ugiął się pod żądaniami i obsługa wyniosła z bagażowni worki z durianem. Po dokładnym wywietrzeniu pokładu, samolot wystartował z ponad godzinnym opóźnieniem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij