o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Zawiesili go, bo... dał córkom buziaka na pożegnanie

108
Podziel się

Brytyjski taksówkarz przez 6 dni nie mógł wykonywać swojej pracy.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News, Adrian Dennis)
bDIAfUfF

Mężczyźnie odmówiono jakichkolwiek wyjaśnień. Tony Kemp, który na co dzień pracuje jako kierowca taksówki dowożącej dzieci z pobliskich wiosek do Pickering Junior School w hrabstwie North Yorkshire w Wielkiej Brytanii, został nagle zawieszony w obowiązkach przez lokalne władze. Dopiero po rozmowie z kolegą dowiedział się, że przyczyną zawieszenia było doniesienie złożone przez kogoś, kto widział, jak mężczyzna całował i przytulał swoje córki po odwiezieniu przed bramą szkoły.

Dla taksówkarza to był szok. Kemp uważa, że ktoś musiał błędnie zinterpretować jego zachowanie, które wydawało mu się przejawem zwyczajnej rodzicielskiej miłości. Twierdzi również, że córki zawsze podbiegają do niego, żeby się przytulić i dostać buziaka, zarówno w ramach powitania, jak i na "do widzenia". Brytyjczyk przyznał, że podejrzenia o nieprzyzwoite zachowanie wobec córek kompletnie go załamały.

To były najgorsze dni w moim życiu, odkąd mój ojciec zmarł 35 lat temu - powiedział Tony Kemp w rozmowie z "Independent".

bDIAfUfH

Zarzuty wycofano i Kemp mógł wrócić do pracy. Jednak szacuje, że wymuszona przerwa spowodowała straty finansowe na kilkaset funtów. Co gorsza Brytyjczyk sądzi, że cała sytuacja zniszczyła przede wszystkim jego reputację, którą budował przez ostatnie 12 lat. Obawia się także, że jego powrót do pracy może nie być mile widziany przez okolicznych mieszkańców.

Władze hrabstwa North Yorkshire skomentowały sprawę dość lakonicznie.

Postępowaliśmy zgodnie z procedurami dotyczącymi ochrony dobra dzieci. Śledztwo wykazało, że zarzuty były bezpodstawne - powiedział rzecznik prasowy hrabstwa.

bDIAfUgi
KOMENTARZE
(108)
m.
5 lata temu
to nie są skutki "poprawności", to są liberałowie którzy na siłę i "po trupach" dążą do stworzenia jednolitej "masy ludzkiej" unisex, uniwersalna wiara........ chorzy na władzę....
Barbara, nauc...
5 lata temu
Jedni molestują a inni są karani za okazywanie dzieciom uczuć rodzicielskich. Czy tak trudno o zdrowy osąd.
prawda
5 lata temu
Oto skutki poprawnosci kulturowo-morlano-globalnej. Zycie wedlug utartych schematow puszczanych w kontrolowamnych przez rzady mediach i odmozdzanie obywateli. MYSLENIE NIE BOLI. A jednak, ludzie czesto wola zyc "bezwolnie" jakby byli podpieci do pepowiny ktora zrobi za nich wszystko.
bDIAfUgj
Olo
5 lata temu
Niedluga beda mogli sie calowac tylko geje.
damians1
5 lata temu
Gdyby pocałował geja to problemu by nie było, ale to są przecież jego dzieci, tak nie można
Najnowsze komentarze (108)
Ja
5 lata temu
Masakra...nawet nie mozna okazywac milosci swoim dzieciom...co sie dzieje z tym swiatem...piora nam mozgi i robia z nas zastraszonych niewolnikow
mamut
5 lata temu
I kto tu jest nienormalny, powoli zaczynam się gubić w tej globalnej wiosce. Czyżby okazywanie uczuć swoim dzieciom było wykroczeniem a może przestępstwem? Jak stałby się bezrobotnym i biednym to już może tylko krok żeby mu odebrać dzieci no oczywiście dla ich dobra. Świat staje się chyba coraz większą dżunglą ?
pms
5 lata temu
Bóg obdarzył nasz naród wybrany rozproszeniem. W tej pozornej słabości naszej znalazła wyraz cała potęga, która teraz doprowadziła nas do progu władzy wszechświatowej. Obecnie niewiele pozostaje już do nadbudowania na fundamencie założonym.
elo
5 lata temu
mniej szczescia mial Polak z usa ktory zarobil 10lat za kapiel swojego 3latka... rodzina i przyjaciele nic nie pomogli, chyba nawet ambasady tez nic to nie interesowalo
ferdynand
5 lata temu
Ma szczęście że go nie wytrzebili , a mogli.
Iza
5 lata temu
Chrzanić tą liberalną poprawność polityczną! Narzucają nam tak chorą wersję rzeczywistości i tak nachalnie, że popiorą ludziom mózgi, a jak już ludzie się do nowych wytycznych stosują, to jest to tak nienaturalne, że wychodzą z tego takie kwiatki. Gdzie działa się krzywda dzieciom tam nadal się dzieje, a porządnym ludziom łamie się psychikę. Każdy z nas ma pewnie zdjęcie w wieku dwóch latek jak siedzi na nocniku. To zawsze wielki przełom w życiu rodziny ;) Czy teraz ludzie nie będą się bać robić takich zdjęć? Już znam przypadek, gdzie ojciec bał się zrobić zdjęcie malutkiemu bobasowi na golaska ze strachu przed "opinią publiczną". Jak można wzbudzać w ludziach strach przed przytuleniem własnego dziecka???!!!! Do czego to prowadzi? Do jeszcze większych wynaturzeń wśród dzieci wychowywanych w tej schizofrenii? A z drugiej strony mamy "wzbogacanie kulturowe" i tuszowane przez policję gwałty. Chyba tylko konserwatyzm i powrót do tradycji może nas uratować.
r
5 lata temu
co za kurestwo brak słów wystarczy opluć kogoś i już w obec niego stusuje się presje
Konrad
5 lata temu
Czemu tego donosiciela nikt nie powiesił? Najpierw się sprawdza, a potem skazuje! Kto mógł donieść jak nie p... leming!
bDIAfUgb
loko
5 lata temu
Komentarze skrajnie głupie - facet pracował dowożąc dzieci. Donos nie był na pewno o przytulaniu własnych dzieci, ale że przytula dowożone dzieci. Czy wy macie napisane na czole i plecach wasze nazwiska? On i jego dzieci też nie. Po takim donosie nic dziwnego, że został zawieszony, a te kilka dni trwało pewnie ustalanie, czy całował i tulił inne dzieci.
Tata
5 lata temu
Czy takiego lewactwa chcecie w Polsce popierając KODy
sabbath61
5 lata temu
Chore, chore, chore!!! T już kur.a własnego dziecka nie wolno przytulić, ucałować!?!?!?
goforest
5 lata temu
A tych o "południowym wyglądzie" w Kolonii jakoś nie zawiesili w prawach ludzi.Choć też przytulali...
tina
5 lata temu
Prawo w UK jest poprostu śmieszne social service odnośnie dzieci jest chory interweniuja z byle powodu a tam gdzie potrzeba pomocy to nie albo są ograniczeni obowiązującymi prawami śmiech i tyle.
Maks
5 lata temu
Dzis ludzie bywają ciągle "zszokowani" byle głupstwem. I gdy tu, należałoby użyć tego słowa, które w tej sytuacji jest jak najbardziej adekwatne i jeszcze 20 lat temu miałoby swoją wagę i znaczenie, to okazuje się, że dziś ono już prawie nic nie znaczy. A więc jakie określenie najbardziej pasuje do oceny tej sytuacji ? Proponuję stwierdzenie, że liberalizm w dzisiejszym wydaniu jest gorszy od komunizmu, faszyzmu i pozostałych zbrodniczych ideologii, jakie powstały w chorych, opętanych, lewackich umysłach ich tfurcuf.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić