Zawody, które zapewnią ci sukces u płci przeciwnej

26

Tinder opublikował listę najpopularniejszych u płci przeciwnej zawodów. Każde przesunięcie w prawo, czyli zainteresowanie daną osobą, jest notowane w systemie aplikacji randkowej. Kobiety najchętniej umówiłyby się z pilotem, a mężczyźni z fizykoterapeutką.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (123RF.COM)

Za mężczyznami jakich profesji najchętniej rozglądają się kobiety? Tinder ze swoimi 50 milionami użytkowników może powiedzieć coś na ten temat. Pilot, właściciel firmy/przedsiębiorca, strażak, lekarz, dziennikarz radiowy lub telewizyjny, nauczyciel, inżynier, model i sanitariusz. Pierwszą dziesiątkę zamyka... student. Tuż za nim, na jedenastym miejscu, uplasował się prawnik.

Mężczyźni najchętniej umówiliby się z fizykoterapeutką. Na kolejnych miejscach znalazły się projektantka wnętrz, właścicielka firmy/przedsiębiorca, specjalistka PR, nauczycielka, studentka, logopeda, farmaceutka, menedżerka serwisów społecznościowych. Dopiero na 10. miejscu uplasowała się modelka. Czy to kolejny dowód na to, że mężczyźni boją się pięknych kobiet?

Jak widać są zawody, które znajdują uznanie w oczach obu płci. Najlepiej w tej kategorii radzą sobie ludzie biznesu, czyli właściciele firm i przedsiębiorcy. Jednak pracując w modelingu, jako trener personalny, a także ucząc w szkole lub chodząc na studia również jesteśmy smakowitym kąskiem dla płci przeciwnej na Tinderze.

Pola "zawód" i "edukacja" były najbardziej wyczekiwanymi przez użytkowników Tindera funkcjami. Firma udostępniła statystyki po trzech miesiącach od wprowadzenia dodatkowych informacji w profilach. W ten sposób powstała lista 15 zawodów, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, które zdobywają najwięcej przesunięć w prawo lub klikniętych serduszek. Dane dotyczą terenu USA.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić