Zgwałcił umierającą dziewczynę. Zamiast pomóc, wysyłał sms-y. "Lol, nadal oddycha"

124

19-letni Brian Roberto Varela wysłał znajomym m.in. snapy, na których widać sine usta ofiary. Chłopak nie wezwał jednak pomocy do umierającej nastolatki, ponieważ "był zbyt zmęczony".

Zgwałcił umierającą dziewczynę. Zamiast pomóc, wysyłał sms-y. "Lol, nadal oddycha"
(Go Fund Me)

Ofiarą Briana padła 18-letnia Alyssa Noceda. Kiedy dziewczyna umierała z powodu przedawkowania narkotyków, 19-latek wykorzystał ją seksualnie. Po tym, jak zgwałcił nastolatkę, wysłał do znajomych zdjęcia i sms-y.

Lol, wydaje się, że przedawkowała, ale nadal oddycha - napisał do jednego z kolegów.

To nie koniec szokujących wiadomości, które wysłał znajomym. W innym esemesie 19-latek twierdził, że nie jest pewny, czy Alyssa jeszcze żyła, kiedy w niej skończył - podaje "Mirror". Do tragedii doszło w USA w stanie Waszyngton.

Policja podejrzewa, że dziewczyna dostała narkotyki od Briana. Para wzięła je w przyczepie, w której mieszkał nastolatek. Śledczy ustalili, że Alyssa poczuła się źle po dawce silnych leków przeciwbólowych, które nastolatki wciągały niczym kokainę. W jej organizmie znaleziono też ślady marihuany. Kiedy 18-latka traciła przytomność, Brian zgwałcił ją, żeby "jakoś zabić czas". Później chłopak położył się spać - jak twierdził, był zbyt zmęczony, żeby wezwać pomoc.

Następnego dnia 19-latek odkrył, że Alyssa nie żyje. Brian użył kciuka martwej dziewczyny, żeby odblokować jej telefon. Potem zamieścił na Snapchatcie wiadomość, która miała sugerować, że nastolatka uciekła z domu. Następnie Valera umył zwłoki, żeby zetrzeć z nich DNA, i jak gdyby nigdy nic poszedł do pracy.

Tam 19-latek miał pochwalić się kolegom, że uprawiał seks z nastolatką. Brain miał też opowiadać, że musiał złamać jej nogi, żeby ciało zmieściło się w plastikowym worku. Gdy jego współpracownik zobaczył potem na Facebooku post z informacją, że dziewczyna zaginęła, zawiadomił policję.

Brian trafił do aresztu, gdzie czeka teraz na proces. 19-latek został oskarżony m.in. o zabójstwo i gwałt drugiego stopnia.

Zobacz także: Zobacz też: Nastolatka ważyła niecałe 17 kg. Opublikowała przerażające zdjęcia

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić