Złote Lamborghini wróciło do Polski. Już jeździ

Lamborghini Aventador rozbite na początku stycznia już wróciło do naszego kraju po naprawie. Tym razem na litewskich numerach rejestracyjnych.

Obraz
Źródło zdjęć: © Facebook.com

Auto udało się przyłapać jednemu z fanów fanpage'a adrenalinemotorsport:

*W komentarzach pojawiły się jeszcze dwa kolejne zdjęcia. *Złoty Aventador - jak widać - znowu zadomowił się na polskich drogach.

Obraz
© Facebook/Adrenalinemotorsport

*Od jakiegoś czasu pojazd widywano na Litwie. *Auto miało jednak jeszcze czarny przód - przed oklejeniem go złotą folią. Miejsce naprawy i rejestracji nie jest wcale przypadkowe. Lamborghini sprowadzono z USA, więc w Polsce trzeba byłoby zapłacić 18,6 proc. akcyzy i 23 proc. VAT. Tymczasem na Litwie akcyzy nie ma, a VAT wynosi 21 proc. Rachunek jest zatem prosty.

Film, na którym widać stłuczkę Lambo z Hondą, możecie zobaczyć poniżej:

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie