Znana aktorka zobaczyła UFO? Oceń sam

34

Rowan Blanchard, odtwórczyni jednej z głównych ról w popularnym na Zachodzie serialu "Dziewczyna poznaje świat", sfotografowała dziwny obiekt. Jej wpis na Instagramie szybko zdobył ponad 100 tys. polubień.

Znana aktorka zobaczyła UFO? Oceń sam
(Instagram.com, Rowan Blanchard)

Aktorka zrobiła zdjęcie podczas zachodu słońca w Nowym Jorku. Twierdzi, że zobaczyła "to coś" dopiero na ekranie smartfona - podał dziennik "Daily Mail". Na fotografii widać okrągły kształt ze świecącymi punktami przy krawędziach. Tak zwani "łowcy obcych" po obejrzeniu zdjęcia stwierdzili, że niezydentyfikowany obiekt mógł odbijać światło otoczenia na tyle, by być niewidocznym dla ludzkiego oka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Odkrycie 14-letniej Rowan zwróciło uwagę ufologów. Według Scotta C. Warninga z UFO Sightings Daily, który skomentował zdjęcie na profilu aktorki, zachód słońca to najczęstszy moment, gdy kamuflaż tych obiektów staje się widzialny. Wyjaśnia on, że tylko wtedy UFO nie jest w stanie "załamać" promieni całego światła widzialnego przez człowieka. Jednak sceptycy twierdzą, że dziwne blaski na niebie mogły być wynikiem refleksu odbitego od okna, przed którym dziewczyna stała wykonując fotografię. A tak wygląda "pojazd" w zbliżeniu:

Jak myślicie, co aktorka zobaczyła naprawdę?

Autor: Mateusz Kijek

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić