Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Znieważył byłego prezydenta. Czeka go rok prac społecznych

26
Podziel się:

Grzegorz J. nazwał Bronisława Komorowskiego "podłym łajdakiem" i "niewolnikiem z WSI".

Komorowski
Komorowski (Forum, Krystian Maj)

Internauta, który w lipcu 2015 roku znieważył ówczesnego prezydenta RP, będzie przez rok wykonywał prace społeczne. Wyrok zapadł w Sądzie Okręgowym w Lublinie, informuje gazeta.pl. Sędzia zadecydował, że na nieodpłatne i nadzorowane prace Grzegorz J. będzie musiał poświęcić 20 godzin w miesiącu.

Sąd nie miał najmniejszych wątpliwości, że zamieszczona treść komentarza znieważa ówczesnego prezydenta - podkreślił sędzia Piotr Łaguna.

Do decyzji sądu o graniczeniu wolności Grzegorza J. przyczynił się również fakt, że w przeszłości popełniał podobne czyny. Posługując się nickiem "jenotic", mężczyzna wielokrotnie zamieszczał w internecie wpisy znieważające Bronisława Komorowskiego, za co otrzymał karę więzienia w zawieszeniu.

Grzegorz J. nie był obecny podczas ogłaszania wyroku. Decyzja sądu nie jest prawomocna.

Autor: Beata Kruk

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(26)
HA HA HA
6 lat temu
znieważono POLAKOW PODPISUAJC GMO USTAWE TRUJACA NAS I CO DALEJ JAKIE PRACE SPOLECZNE DOSTANIE
dziadziajaro
6 lat temu
znieważyć to trza umić
xxx
6 lat temu
Uważam, że i tak było warto:)
LLLL
6 lat temu
to jakoś niesprawiedliwie bo teraz obrażają PIS i nikt wyroków nie dostaje --- to co oni są lepsi od obecnie rządzących , na tamtych to nie wolno nic powiedzieć nawet jakby to miała być prawda a na innych można., może trzeba prawo poprawić tak by nikogo nie wolno obrażać i oczerniać rządzących , bo to zaczyna być chore.
U
6 lat temu
A NAS ZNIEWAZONO PODPISUAJC CICHACZEM ZYWNOSC MODYFIKOWANA JZU KURY PRZESNICY NIECHCA JESC A WCZESNEIJ BILY SIE ZA NIA W RYZU TO SAMO GMO BRAWO KAZDY JEST ROWNY WOBEC BOGA I PRAWA NAS TEZ PAN PREZYDENT ZNIEWAZYL I NARAZIL NA SMIERC BO GMO TO NIE ZIOLA OD FRANCISZKNOW I CO TERAZ
afrykaner
6 lat temu
mnie wzywali na komendę policji na Opaczewską w Warszawie za wpis anty żydowski,skończyło się ok,żydy i tak was nie kocham i nie żałuję .
Pan Kmicic ob...
6 lat temu
Jak żyda i syna mordercy polskiej szlacheckiej rodziny można obrazić ?????nie podoba się co myślą Polacy?? Droga do izraela wolna
zzz
6 lat temu
Powinien dostać nagrodę za to że odważył się powiedzieć prawdę.
GUN-freedom
6 lat temu
Domagam się od każdego ch. który zmusił mnie do OFE a potem mnie z niego okradł rekompensaty: 20h w miesiącu mają kosić trawę i sadzić warzywa na mojej działce. 20h uczciwej pracy...hmmmm to może złodziejaszków zabić. Każdy ch. który podniósł wiek emerytalny- do wykopków.
Vick
6 lat temu
To właśnie są polskie sady !!! Za prawdę dostaje wyrok a kiedy ten był Komorowski dostanie wyrok
MO
6 lat temu
Klika PO ciągle jest przy władzy ! na czele z SB Rzepińskim ! To tak jakby obrazić ścierkę że ściera ! A żyrandol że świecił na Komora ! Kiedy ta banda PO zacznie skazywać ludzi za prawdę !!!
MO
6 lat temu
Klika PO ciągle jest przy władzy ! na czele z SB Rzepińskim ! To tak jakby obrazić ścierkę że ściera ! A żyrandol że świecił na Komora ! Kiedy ta banda PO zacznie skazywać ludzi za prawdę !!!
Zd
6 lat temu
I dobrze, powinien jeszcze jakieś kamieniołomy na 5 lat dostać
ass
6 lat temu
A co z wandalami niszczącymi ławki,przystanki, samochody itd... ? Za trudne dla sędziego żeby skazać chuliganów ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić