Zniknij na zawsze z internetu. Jest na to prosty sposób

Jeśli macie dość sieci, możecie usunąć wszystkie konta, jakie do tej pory założyliście. Jest jednak jeden warunek – musicie mieć pocztę Gmail.

Obraz
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

Sposób na trwałe wykasowanie się z sieci jest prosty. Jak opisuje „Daily Mail”, wystarczy wejść na stronę deseat.com i zalogować się tam swoim kontem Google. System odnajdzie linki, które pozwalają na usuniecie kont i zaproponuje wam taką możliwość. Dzięki temu znikniecie z takich serwisów jak np. Youtube, Facebook czy Linkedin.

Obraz
© deseat.com

Wille Dahlbo i Linus Unnebäck, twórcy aplikacji, twierdzą, że to bezpieczna metoda. Dzięki technologii, w jakiej logujemy się poprzez Google, nie udostępniamy żadnych swoich danych. Oczywiście należy pamiętać o tym, że usunięte zostaną jedynie konta założone za pomocą maila podanego na deseat.com.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie