Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Bartosz Nowak
|
aktualizacja

Zobacz, co praca biurowa robi z twoim ciałem

1
Podziel się

Siedzenie przy biurku przez osiem godzin dziennie sprawi, że nasze pupy będą płaskie, zwiotczałe i obwisłe - alarmują eksperci.

Zobacz, co praca biurowa robi z twoim ciałem
(Fotolia)
bETXsHDV

Po pięciu latach pracy biurowej można zapomnieć o jędrnych pośladkach. Kiedy zbyt długo siedzimy w jednej pozycji, przepływ krwi się zmniejsza. Mięśnie nie pracują i z powodu nacisku na nie tracą kształt i jędrność. Żadne treningi w weekend nie będą w stanie zmienić tego stanu rzeczy - twierdzi Dan Giordano, trener personalny z Nowego Jorku.

Jest sposób, żeby uratować zgrabną pupę. Przede wszystkim trzeba regularnie wstawać na krótki spacer - wystarczy nawet 30 sekund. Krew zacznie krążyć, pobudzą się też mięśnie. Wstań co 30 minut, przejdź się do łazienki, kuchni, kolegi z pracy. Jeśli jest taka możliwość, pracuj przy biurku na stojąco. Pomoże to nie tylko na pośladki, ale też obniży ryzyko otyłości, chorób serca, cukrzycy i podniesie twoją produktywność. Ostatnim elementem ratunkowym jest wałek piankowy. Skutecznie uśmierza ból mięśni pleców i według Giordano powinien być używany każdego dnia - informuje "Daily Mail".

bETXsHDX

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETXsHEy
KOMENTARZE
(1)
qq
5 lata temu
"Po pięciu latach pracy biurowej można zapomnieć o jędrnych pośladkach" 10 lat kadrowa, kobieta 40 lat, moja żona a jej zadek to stal i kamień.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić