aktualizacja 

Zobacz jak Świerczewski bije trenera. Jest film

72

Zapowiadało się na zwykły mecz charytatywny. Jednak były reprezentant Polski zaskoczył wszystkich.

Zobacz jak Świerczewski bije trenera. Jest film
(Facebook.com)

Świerczewski pobił trenera Poloneza Wiedeń. Bijatyka miała miejsce w trakcie VI Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego w Dębicy. Podczas spotkania zbierano pieniądze na leczenie dwójki ciężko chorych dzieci z Dębicy, Tymoteusza Kasprzyka i Aleksandry Cieśli - infromują nowiny24.pl

"Świr" zaatakował dwóch zawodników w polu bramkowym. Sędzia zwrócił uwagę Świerczewskiemu, ze gra zbyt ostro. Wtedy w piłkarza wstąpiło zwierzę. Koledzy z Reprezentacji Artystów Polskich próbowali uspokoić futbolistę, ale było ciężko. Marcin Mroczek chciał zakończyć przepychankę, ale przy okazji otrzymał cios, bo z nosa leciała mu krew.

Drużyna Artystów oddała mecz walkowerem. Gwiazdy przeprosiły za zaistniałą sytuację

Chciałabym oświadczyć, że w wyniku ostrej prowokacji ze strony działacza Poloneza Wiedeń doszło do incydentu z Piotrem Świerczewskim. Pomimo to całe zdarzenie zostało z organizatorami wyjaśnione i na dzień dzisiejszy nie ma z tego powodu żadnych konsekwencji. Ubolewam, że do tego zdarzenia doszło na imprezie charytatywnej i że osoby biorące udział w tym zdarzeniu nie zachowały spokoju i rozwagi - podała Dorota Wardyńska, menedżer Reprezentacji Artystów Polskich, która wypowiedziała się w imieniu Świerczewskiego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić