REKLAMA
Odświeżone 8 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski13.09.17 (21:12)

Zobacz, o kim fantazjują mężczyźni podczas seksu

98 proc. mężczyzn przyznaje, że podczas seksu fantazjuje o innych kobietach. Wcale nie dlatego, że nie podobają im się partnerki.
iStock.com

No więc o kim? O gwiazdach porno, koleżankach? Wcale nie. Ostatnie badania pokazują, że myśli mężczyzn są podczas seksu zajęte przez gwiazdy kina. Większość spośród ankietowanych wskazała na Scarlett Johansson i Jennifer Lawrence.

Zaskoczył nas inny aspekt badania. Okazało się, że nawet w przypadku fantazji seksualnych, mężczyźni zwracają uwagę nie tylko na fizyczność wymarzonej kobiety, ale także na jej intelekt - skomentował psycholog Seth Meyers w rozmowie z "Daily Star".

REKLAMA

O celebrytach marzą nie tylko panowie. Kobiety również przyznają, że myślenie o gwiazdach podczas seksu, nie jest im obce. Odsetek pań, które się do tego przyznają jest jednak zdecydowanie mniejszy i wynosi zaledwie 11 proc. Ich ulubionymi aktorami okazali się być Chris Evans i Orlando Bloom. Badanie przeprowadziła firma z gadżetami erotycznymi Tenga na 20 tys. klientów.

Nie przegap: #sekspopolsku: Te części ciała facetów najbardziej podniecają kobiety

Fantazjowanie podczas seksu to nic złego. Oczywiście wielu partnerom może nie podobać się, że ich kochankowie myślami są zupełnie gdzie indziej, jednak psychologowie przekonują, że jest to zarówno potrzebne, jak i w pełni normalne.

Akceptacja fantazji partnera jest bardzo zdrowa. To dowód na to, że dajesz mu wolność i nie przymuszasz, by czuł pociąg tylko do ciebie - dodaje Meyers.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij