aktualizacja 

Żona prosiła go przed śmiercią o jedną rzecz. Teraz odkrył, że nabrała go zza grobu

142

Phedre i Nigel byli nierozłączni od 16 roku życia – najpierw jako para, potem jako małżeństwo. Tym, co ich połączyło, było niezwykłe poczucie humoru, które dało o sobie znać nawet po śmierci Phedre.

Żona prosiła go przed śmiercią o jedną rzecz. Teraz odkrył, że nabrała go zza grobu
(Facebook.com)

Córka pary, Antonia, opisała żart, który jej mama zrobiła tacie tuż przed śmiercią. Phedre instruowała męża, by po tym, jak jej zabraknie, opiekował się jej ukochanymi roślinami. Mężczyzna wziął sobie do serca tę prośbę i z namaszczeniem dbał o zieleń.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Troskliwa opieka przynosiła skutki - rośliny wyglądały wspaniale. Przy przeprowadzce wyjaśniło się, dlaczego. Ku swojemu zdziwieniu Nigel odkrył, że zawartość doniczki jest… plastikowa. Jak podaje "Daily Mail", mężczyzna przez ponad trzy lata nie zorientował się, że podlewa sztuczną roślinkę.

Słyszę moją mamę, jak chichocze – napisała Antonia.

Kobieta dodaje, że odkrycie rozbawiło też jej ojca. Podobno tak spodobała mu się ta historia, że 69-latek opiekuje się roślinami z jeszcze większą werwą. Historia urzekła też tysiące osób. Post Antonii opisało wiele portali z całego świata, a jej wpis na Twitterze polubiło też ponad 130 tys. internautów. Większość z nich jest zachwycona żartem Phedre. Według nich małżeństwo musiało być wspaniałą parą.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić