Żona Zbigniewa Ziobry dostała pracę w spółce państwowej

181
Podziel się:

Patrycja Kotecka była dziennikarka, a prywatnie żona Zbigniewa Ziobry, została dyrektorem marketingu w Link4 - poinformował "Dziennik Ubezpieczeniowy".

Żona Zbigniewa Ziobry dostała pracę w spółce państwowej
(East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER)

Firma Link4 jest spółką zależną od PZU kontrolowaną przez Skarb Państwa w 35 procentach. Poprzedni dyrektor marketingu, Bartosz Kwieciński pracował w Link4 od początku istnienia firmy, czyli od 2003 roku. Teraz mężczyzna przeszedł do PZU, a Kotecka zajęła jego miejsce.

Nowa dyrektor marketingu będzie odpowiedzialna za komunikację z klientami i domami mediowymi. Z doniesień "Gazety Wyborczej" wynika, że żona Zbigniewa Ziobry zaczęła pracę kilka dni temu.

Objęcie stanowiska przez Kotecką budzi wiele kontrowersji. Trzeba jednak oddać, że żona Ziobry jest doświadczoną dziennikarką. Przez wiele lat pracowała w "Super Ekspresie" i "Życiu Warszawy". Później pracowała w TVP, gdzie m.in. odpowiadała za Agencję Informacji TVP. Z informacji, które podaje Money.pl, Kotecka ostatnio pracowała w agencji reklamowej Apella. Firma ta była odpowiedzialna za obsługę SKOK-ów.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić