o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Żona zdemolowała BMW męża za to, że ją zdradzał

Podziel się

Jeśli kiedykolwiek przeszła wam przez myśl chęć zdradzenia żony, pomyślcie dwa razy. W przeciwnym razie wasze auto może skończyć tak jak warte kilkaset tysięcy złotych BMW pewnego Chińczyka.

BMW w Chinach
BMW w Chinach (Youtube.com)
bDTIfYIB

Według „Daily Mail” żona dowiedziała się o jego zdradzie. Rzeczonym BMW miał jeździć ze swoją kochanką. Kobieta uznała że nie chce już tego samochodu i ze złości zaczęła go niszczyć na jednym z parkingów. W ruch poszedł młotek, którym narobiła niezłych szkód.

Nie przestała nawet po tym, gdy zacięła się szkłem. Przerwać ten spektakl próbował ochroniarz, ale kobieta powiedziała, że to jej auto i to co robi nie powinno go obchodzić. Całe zajście trwało podobno ok. 20 minut.

Policja została powiadomiona o incydencie. Kobiecie najprawdopodobniej nie zostaną jednak postawione żadne zarzuty. Jej mąż, zidentyfikowany przez „Daily Mail” jako biznesmen, miał podobno powiedzieć, że kobieta może sobie niszczyć auto – najwyżej je później naprawi.

bDTIfYID

Niewierni mężczyźni mogą zatem wyciągnąć dwa wnioski. Po pierwsze – lepiej nie zdradzać. Po drugie – jeśli już to zrobiliście, schowajcie swoje auto w bezpiecznym miejscu.

bDTIfYJe
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić