Zostawiła córkę w aucie na 90 minut

Przy ulicy Chrobrego w Rybniku, naprzeciwko centrum handlowego, przechodzień zauważył dwuletnią dziewczynkę zamkniętą w samochodzie. Wezwał policję.

Obraz
Źródło zdjęć: © google maps

Matka poszła na zakupy, a córeczkę zostawiła w aucie. Przypięta ją do fotelika, uchyliła szybę i zniknęła na półtorej godziny.

Dziewczynka nie reagowała na próby kontaktu. Wezwani lekarze stwierdzili, że życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Dopiero potem na miejscu pojawiła się matka. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

To nie pierwszy taki przypadek w Rybniku. W 2014 r. ojciec zostawił w samochodzie trzyletnią córkę i poszedł do pracy. Kiedy wrócił, dziecko już nie żyło - informuje TVN24.

Autor: Bartosz Nowak

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Wybrane dla Ciebie