Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Beata Kruk
|
aktualizacja

Zrobiła sobie manicure. Internauci oszaleli przez to zdjęcie

5
Podziel się:

Użytkownicy Twittera szybko zauważyli coś dziwnego na zdjęciu udostępnionym przez wielbicielkę wzorzystych paznokci.

Zrobiła sobie manicure. Internauci oszaleli przez to zdjęcie
(twitter.com)

Dłoń internautki o nicku Larose419 wygląda tak, jak gdyby miała tylko cztery palce. Jak podaje portal BuzzFeed, z pozoru niewinne zdjęcie opatrzone podpisem "zrobiłam sobie paznokcie", nie tylko zwróciło uwagę innych użytkowników Twittera, ale również sprowokowało innych do naśladowania "sztuczki".

Z nieznanych przyczyn post Larose419 zyskał wyjątkową popularność wśród Francuzów. W rozmowie z portalem BuzzFeed internautka, która nie chciała ujawnić swojego prawdziwego imienia, przyznała, że jest zasypywana wiadomościami w języku francuskim, którego nie zna. Nagła "sława" najwyraźniej zaczęła jej przeszkadzać.

To zdjęcie nie wydaje mi się już nawet zabawne - przyznała.

Wbrew podejrzeniom internautów Larose419 ma wszystkie palce na swoim miejscu. Udało jej się "schować" palec wskazujący pod pozostałymi, dzięki wyjątkowej elastyczności stawów. Wyjaśniła również, że zdjęcie "czteropalczastej" dłoni miało być jedynie żartem skierowanym do znajomych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(5)
///
5 lata temu
no ale i wielkie hallo.wskazujący zasloniety.
pogodna
5 lata temu
Przestańcie wreszcie pokazywać te okropne nogi z żylakami!!! Wstrętne!!!
red
5 lata temu
o2 zamiast tych banałów napiszcie lepiej o tym co dzieje się w Dakocie, USA i jak rdzenni amerykanie walczą przeciwkobrutalnej korporacji chcącej przeprowadzić rurociągi przez ich święte ziemie co dodatkowo dopraowadzi do wielkich degradacji, policja nadużywa wobec nich i dziennikarzy swoją władzę, media milczą... więc macie szanse wybić się z tematem.. to trzeba nagłośnić
zulka
5 lata temu
Po ujrzeniu tego zdjęcia też tak zrobiłam . Udało się ukryć taki sam palec bez żadnego problemu. Więc nie rozumiem tej sensacji.
Au
5 lata temu
Trzeba być walniętym żeby takie świństwa robić z paznokciami!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić