aktualizacja 

Zwłoki w siedzibie Apple. To samobójstwo?

2

Ciało zostało znalezione rano w jednej z sal konferencyjnych.

Siedziba Apple
Siedziba Apple (Wikimedia Commons CC0)

Apple wciąż nie ujawniło tożsamości mężczyzny Wiadomo jedynie, że był to pracownik płci męskiej. Ciało z raną postrzałową głowy znaleziono w budynku głównej siedziby firmy, znajdującej się w mieście Cupertino, w stanie Kalifornia. Jak informuje "The Sun", wszczęto już śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci mężczyzny, wiele jednak wskazuje na to, że popełnił on samobójstwo. Przedstawiciel lokalnej policji przyznał, że na razie nie jest brany pod uwagę udział osób trzecich.

Zagadkowa śmierć nastąpiła zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu fatalnych wyników Apple. Po raz pierwszy od ponad dekady firma odnotowała ogromne spadki na giełdzie, które według "The Sun" spowodowały obniżenie wartości Apple o ponad 58 miliardów dolarów. Amerykańskie media sugerują, że prawdopodobne samobójstwo pracownika mogło mieć z tym związek.

Praca w budynku przebiega podobno bez zakłóceń. Według mediów większość pracowników firmy nie zna tożsamości zmarłego, a mimo to otrzymali oni możliwość wzięcia dnia wolnego. Jak dotąd Apple nie wydało oficjalnego oświadczenia w sprawie tajemniczej śmierci.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić