Lidl. Europa oszalała na punkcie tych butów. Kosztują nawet 5 tys. euro

57

Sneakersy sygnowane logiem Lidla biją rekordy popularności we Włoszech. W internecie kosztują nawet do 5 tys. euro. W Polsce obuwia jeszcze nie dostaniemy, ale dostępne są inne produkty z limitowanej kolekcji.

Lidl. Europa oszalała na punkcie tych butów. Kosztują nawet 5 tys. euro
Sneakersy od Lidla biją rekordy sprzedaży we Włoszech (Lidl)

Buty sportowe pojawiły się na półkach włoskich sklepów Lidl. I zniknęły równie szybko, bo mieszkańcy Italii rzucili się na sneakersy jak polska młodzież na lody Friza.

Obuwie marki Livergy, które pochodzi z "Lidl Fan Collection", stało się absolutnym hitem sprzedaży. Żółto-niebieskie buty sprzedawane są w regularnej cenie 12.99 euro.

5 tys. euro za buty z Lidla

Natomiast ceny, które znajdziemy w internecie, są niekiedy nawet kilkadziesiąt razy większe. Jedna z aukcji na eBayu opiewa na kwotę 5 tys. euro. Buty pojawiły się już także na polskich portalach aukcyjnych. Ceny zaczynają się od 120 zł.

Sneakersy czekają na premierę w Polsce

W polskich dyskontach sneakersy nie są jeszcze dostępne. Produkty ze specjalnej kolekcji Lidla, które znajdziemy na półkach w naszym kraju, to klapki, skarpetki i koszulki.

Zobacz także: Nie ma odwrotu. Nawet zakłady mięsne będą produkować roślinne zamienniki

Produkty z limitowanej kolekcji dla "fanów" Lidla pojawiły się na polskich półkach 26 kwietnia. Skarpetki można kupić za 7,99 zł, a koszulki i klapki za 24,99 zł. Nie znamy jeszcze daty premiery sneakersów w naszym kraju.

Skąd pomysł na sprzedaż butów sygnowanych logiem Lidla? W 2019 roku Lidl nagrodził kilku ze swoich klientów, otrzymali oni właśnie niebiesko-żółte sneakersy. Prezent, który miał być żartem, zyskał takie uznanie, że Lidl wprowadził buty do sprzedaży w niektórych krajach.

Autor: NKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić