Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. KRWL
|

Chcesz oszczędzić? Zostały ostanie dni na państwowe dotacje. To musisz zrobić

4
Podziel się:

Zostały dosłownie kilka dni na złożenie wniosku w programie "Mój Prąd". Choć wnioski można było pierwotnie składać do drugiej połowy grudnia, to według informacji NFOŚiGW już na początku października skończy się kasa na dotacje.

Chcesz oszczędzić? Zostały ostanie dni na państwowe dotacje. To musisz zrobić
portfel pieniądze złotówki banknoty (money.pl, Rafał Parczewski)

Chcecie zaoszczędzić? Macie na to kilka ostatnich dni. Trzecia edycja programu "Mój Prąd" wystartowała 1 lipca br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zarezerwował na ten cel 534 mln zł. Nabór w trzeciej odsłonie prowadzony miał być do 22 grudnia bądź do wyczerpania gotówki. Okazuje się, że pieniądze skończą się na dniach.

Paweł Mirowski z NFOŚiGW poinformował, że budżet programu, przy utrzymaniu tempa składania wniosków, wyczerpie się najprawdopodobniej w pierwszym tygodniu października. Czyli ponad dwa miesiące wcześniej niż zakładano.

Na co można przeznaczyć pieniądze z programu? Według wyliczeń NFOŚiGW budżet w wysokości 534 mln zł pozwoli na dofinansowanie 178 tys. mikroinstalacji fotowoltaicznych. Jak na razie do Funduszu wpłynęło ponad 166 tys. wniosków o wsparcie.

Zobacz także: Mamy wielki problem z fotowoltaiką. Odłączenie od sieci będzie coraz częstsze
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(4)
wpaduwa
rok temu
po wyborach w Niemczech prorokowano,ze dojdzie do inflacji. Co Merkel zasiała w Europie to teraz zbieramy plony.Utrzymanietakiej rzeszy migrantow kosztuje miliardy € z kieszeni podatników.
Hehehe
rok temu
Pinindzy nie ma i nie będzie . A tu niespodzianka , za PiS Polska rozwija się jak jeszcze nigdy , nie sprzedajemy stoczni i cementowni ani lasów , lotnisko mamy nie tylko w Berlinie . Gazoport już działa i nie ma Amber Goldow ani linii lotniczych widmo . A reszta po staremu , mędrzec zieje nienawiścią , wróży matkom 20 lat udręki , Rafał napity gada głupoty , nikt nie kradnie kamienic , VAT wpływa do budżetu ...
Inwestor
rok temu
Ratować się przed inflacją i kupować bitcoina.
Realista
rok temu
Oszczędności to zjada inflacja i zerowe stopy procentowe!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić