Jak dostać darmową kawę w McDonald's? Sprawdź bajecznie prosty sposób

6

Chcesz napić się darmowej kawy McDonald's? Nic prostszego. Sieć prowadzi ankietę "Opinia Gości" i w zamian za jej wypełnienie, klienci mogą otrzymać kawę czarną lub białą. Aby skorzystać z promocji trzeba mieć paragon z zakupu w restauracji oraz aplikację mobilną McDonald's.

Jak dostać darmową kawę w McDonald's? Sprawdź bajecznie prosty sposób
Darmowa kawa z McDonald's? (Pixabay)

Obecnie w McDonald's jest kilka bardzo korzystnych promocji. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z jednej, w której można odebrać darmową kawę czarną lub białą. Chodzi o wypełnienie ankiety.

Jak skorzystać z promocji w McDonald's?

Jak skorzystać z tej promocji? To bardzo proste, jednak trzeba pamiętać o dwóch rzeczach - paragonie za zakupy w restauracji i aplikacji mobilnej.

Po kupieniu dowolnych produktów wystarczy zachować paragon, który potwierdza skorzystanie z oferty. Następnie należy zalogować się w aplikacji mobilnej McDonald's i wpisać dane z paragonu zgodnie ze wskazówkami ankiety. Wtedy aplikacja poprosi nas o przekazanie opinii po wizycie w restauracji. Kiedy to zrobimy, otrzymamy kupon na małą kawę czarną lub małą kawę białą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Margaret nie cierpi tej piosenki. "Nikt mnie wtedy zbytnio nie pytał o zdanie"

Na skorzystanie z promocji mamy 48 godzin od dokonania zakupu. Można wypełnić tylko jedną ankietę dziennie. Kupon pozyskany w aplikacji upoważnia do jednorazowego odbioru produktu przez osobę, która ukończyła 16 lat.

Warto pamiętać, że po odbiorze darmowej kawy, nie otrzymamy kolejnego paragonu, który można wpisać w ankiecie. Aby ponownie skorzystać z promocji, należy jeszcze raz udać się do restauracji i zrobić zakupy.

Kupon jest ważny jedynie przez siedem dni od jego wygenerowania. Gratis można odebrać w każdej restauracji McDonald's w Polsce. Wyłączone z oferty są tylko lokale na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Kawę trzeba odebrać osobiście. Z kuponu nie można skorzystać w usłudze McDelivery.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić