Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aleksander Sławiński
|
aktualizacja

Katastrofa w Chinach. Są ofiary i dziesiątki rannych. Nagranie z miejsca zdarzenia

27
Podziel się:

W sobotę po południu czasu polskiego doszło do ogromnej eksplozji cysterny w chińskiej prowincji Zheijang. W wyniku wybuchu zmarły co najmniej 4 osoby, a około 50 jest rannych. Moment eksplozji został nagrany przez kamerę.

Katastrofa w Chinach. Są ofiary i dziesiątki rannych. Nagranie z miejsca zdarzenia
Fragment nagrania z momentu eksplozji. Widać obiekt wyrzucony siłą wybuchu. (Twitter)

Jak donosi portal China Daily, eksplozja nastąpiła w jednej z wsi w prowincji Zheijang we wschodnich Chinach, na drodze między miastami Shenyang a Haikou. Na filmie, pochodzącym z kamerki samochodowej, widzimy potężny wybuch, w wyniku którego, niczym z armaty, zostaje wystrzelony wielki kawał metalu.

Czytaj także:

Wybuch cysterny

Wybuch cysterny był tak silny, że jej fragment przeleciał kilkaset metrów, nim spadł na ziemię. Według niektórych komentujących to co wygląda na metal, w rzeczywistości jest całym samochodem. W okolicznych domach nie tylko wyleciały szyby, ale również drzwi, które nie wytrzymały fali uderzeniowej.

Płonące paliwo z cysterny doprowadziło do podpalenia stojących nieopodal pojazdów. W całej okolicy widać czarny dym, a strefa wybuchu zamieniła się w wielkie gruzowisko.

Według wstępnych informacji nie żyją co najmniej cztery osoby, a ponad pięćdziesiąt jest rannych. Liczba ta może się jednak jeszcze zwiększyć.

Zobacz także: Niespodziewana eksplozja. Wystarczyła jedynie mała iskra

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
hehe
2 lata temu
Fajnie wystrzelił he he
Ud2i
2 lata temu
Zaraz się okaże, że w wyniku eksplozji i szybkiego wzrostu temperatury na pobliskiej farmie Powstał nowy zabójczy wirus "świniolla" i wybuchnie pandemia Oczywiście do nas przyjdzie trochę później... po wyborach.
Bosak
2 lata temu
Bosak 2020
PGb
2 lata temu
Pewnie problem z vatem bo gaz był zanieczyszczony kupiony poza granicami kraju...
Rick
2 lata temu
"W sobotę po południu czasu polskiego" coś się tu nie zgadza. Kiedy u nas jest dzień, a popołudnie się do tego zalicza" to w Chinach jest środek nocy. Tu jednak widzimy, że był to dzień a po cieniach można się domyślać, że to środek dnia. Zatem, jeżeli nie był to równoległy wymiar to nie mogło to być "po południu czasu polskiego" no chyba, że cały czas jesteśmy okłamywani i ziemia jednak jest płaska
Uiii
2 lata temu
Dlaczego nie mają maseczek.
Dobro powraca
2 lata temu
Agresja ...wszyscy niedobrzy są dobrzY Dajcie.szanse..warto... .proszę o.wybaczenie ..akt wiary
Jaa
2 lata temu
Żal ludzi i tyle
...
2 lata temu
Najgorsza katastrofa swiata to sa chiny z zoltymi ludzikami o ilorazie iloczynu
Reset
2 lata temu
Zmarło, czy zginęło... oto jest pytanie
olo
2 lata temu
made in china
marsoon
2 lata temu
Dziwne eksplodująca cysterna z paliwem i zero ognia??????
Gratuluję
2 lata temu
wyobraźni ! 1) "W oknach okolicznych domów nie tylko wyleciały szyby, ale również drzwi,"- ciekawa technologia. Oby polskie okna były tradycyjne i drzwi były całkiem osobno w innym miejscu . 2)", widzimy potężny wybuch, w wyniku którego, niczym z armaty, zostaje wystrzelony wielki kawał metalu." - hm, tak WIELKIEJ ARMATY to nawet armia III Rzeszy nie posiadała , a działa Navarony to przy takiej armacie pikuś :)
132
2 lata temu
dzieki za usuniecie komentarza ;)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić